Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2023.09.13 - IX Spotkanie Klubu Filmowego „Znicz” – film pt. „Liczba doskonała”, w tym spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają do Kina KDK na IX Spotkanie Klubu Filmowego „Znicz”, które odbędzie się w dniu 13 września 2023 r. (środa) o godz. 17.30 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). W ramach spotkania zostanie wyświetlony film pt. „Liczba doskonała”, a po projekcji odbędzie się spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim. Rozmowę z twórcą poprowadzi Jarosław Skulski.

Sprzedaż biletów w kasach KDK oraz za pośrednictwem strony internetowej www.kinokozienice.pl od dnia 5 września 2023 r. (wtorek). Rezerwacje na stronie www.kinokozienice.pl i pod nr tel. 48 611 07 50 wew. 133.

  • BILETY dla członków klubu - 13 zł
  • BILETY dla pozostałych widzów - 15 zł
  • KARNETY dla członków klubu - 36 zł

Szczegóły na stronie: www.kinokozienice.pl


Dołącz do wydarzenia na FB: Klub Filmowy ZNICZ - „Liczba doskonała”

„Liczba doskonała”

Dramat, 87', Polska, Włochy, Izrael, 2022

Joachim (Andrzej Seweryn) to dojrzały mężczyzna, który już nic nikomu nie musi udowadniać. Jest zamożny, a jego życie było pasmem sukcesów. Kaprys losu stawia na jego drodze trzydziestoletniego Davida (Jan Marczewski), geniusza matematycznego, który porzuca obiecującą karierę biznesową za granicą i szuka właściwego pola dla swoich talentów w Polsce. Sprawy komplikują się, kiedy w życie Davida wkracza Ola (Julia Latosińska). Joachim i David to dwaj mężczyźni na zupełnie innych etapach życia. Czego każdy z nich może nauczyć się od drugiego? Jak wybrać pomiędzy intelektem, wiarą i miłością? 

W „Liczbie doskonałej” Krzysztof Zanussi powraca do najważniejszych tematów swojej twórczości i prezentuje je w nieoczekiwanej formie intelektualnego thrillera.  

Reżyseria: Krzysztof Zanussi

Występują: Andrzej Seweryn, Jan Marczewski, Julia Latosińska, Jan Nowicki

Współfinansowanie


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wydarzenia znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)