Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
















   Działalność / Festiwal Piękna /    

2012.06.30-07.01 - Półfinał Miss Polski 2012 i Finał Miss Polski Nastolatek 2012
Przygotuj do druku    



UWAGA !!! Na imprezę obowiązują bezpłatne wejściówki.
Odbiór wejściówek w Kozienickim Domu Kultury im. B. Klimczuka, ul. Al. 1 Maja 8.
Informacja pod numerem telefonu 48 611 07 50 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.


UWAGA: Z dniem 25 czerwca 2012r. LIMIT NIEODPŁATNYCH WEJŚCIÓWEK ZOSTAŁ WYCZERPANY !!!


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy
na transmisję na żywo do Telewizji TV-4



W tegorocznej edycji wyborów MISS POLSKI wystąpi 48 półfinalistek:

foto: Tomasz Mosionek
        1. Antas Karolina - 4Wicemiss Wielkopolski
        2. Bagińska Patrycja - Miss Ziemi Pomorskiej
        3. Balceżak Sylwia - Zielona karta Wielkopolski
        4. Berdychowska Katarzyna - Miss Beskidów
        5. Będzia Ewa - Miss Ziemi Łódzkiej
        6. Biernacka Sandra - Miss Śląska
        7. Borowiec Daria - Miss Ziemi Świętokrzyskiej
        8. Czaplicka Magdalena - Zielona karta Ziemi Pomorskiej
        9. Diesner Weronika - Zielona karta Wrocławia
        10. Filińska Sylwia - 1Wicemiss Wrocławia
        11. Gand Anna - 1Wicemiss Warszawy
        12. Gładysz Joanna - Miss Poland in Holland
        13. Góral Dominika - Zielona karta Ziemi Żyrardowskiej
        14. Gródecka Kamila - Miss Wrocławia
        15. Grzybowska Joanna - 1Wicemiss Beskidów
        16. Hennig Aleksandra - zgłoszenie internet
        17. Heyduk Małgorzata Miss Ziemi Lubuskiej
        18. Jacewicz Katarzyna - Miss Ziemi Elbląskiej
        19. Kania Katarzyna - Miss Wielkopolski
        20. Koperek Dominika - 2Wicemiss Ziemi Świętokrzyskiej
        21. Kościak Joanna - 1Wicemiss Mazowsza
        22. Krzeszowska Katarzyna - Miss Małopolski
        23. Malara Dalia - 2Wicemiss Śląska
        24. Marczewska Marta - Miss Studentek Szczecina
        25. Mielczarek Anna - Miss Dolnego Ślaska
        26. Moniuszko Anna - Miss Podlasia
        27. Morzyńska Monika - Miss Zagłębia
        28. Nalazek Monika - Miss Ziemi Świeckiej i Chełmińskiej
        29. Niemotko Monika - 2Wicemiss Warmii i Mazur
        30. Osińska Magdalena - zgłoszenie internet
        31. Ostrowska Ewelina - 3Wicemiss Ziemi Łódzkiej
        32. Owczarz Anna - Zielona karta Podlasie
        33. Podlewska Paulina - Miss Kujaw i Pomorza
        34. Podsiadły Aleksandra - Miss Warszawy
        35. Pomykała Patrycja - 1Wicemiss Zagłębia
        36. Rzewnicka Natalia - Zielona karta Ziemi Pomorskiej
        37. Skawska Patrycja - 2Wicemiss Beskidów
        38. Staros Angelika - zgłoszenie internet
        39. Suproń Magdalena - 1Wicemiss Lubelska Miss Studentek
        40. Szewczak Natalia - Miss Warmii i Mazur
        41. Szudrowicz Angelika - 1Wicemiss Wielkopolski
        42. Tasarek Magdalena - 1Wicemiss Dolnego Śląska
        43. Tomkiel Emilia - 1Wicemiss Podlasia
        44. Traczyk Sandra - Miss Mazowsza
        45. Tutak Katarzyna - 2Wicemiss Ziemi Łódzkiej
        46. Wiśniowska Klaudia - 2Wicemiss Mazowsza
        47. Zakrzewska Magdalena - 2Wicemiss Wrocławia
        48. Zalińska Magdalena - 1Wicemiss Ziemi Świętokrzyskiej


W tegorocznej edycji wyborów MISS POLSKI NASTOLATEK wystąpi 25 finalistek:

foto: Tomasz Mosionek
        1. Bortnowska Anna - Miss Kujaw i Pomorza
        2. Charkiewicz Marta - Zielona karta Zagłębia
        3. Ciwoniuk Weronika - Zielona karta Podlasia
        4. Djorić Aleksandra - 2Wicemiss Wrocławia
        5. Grobelska Marta - Zgłoszenie internet / Wielkopolska
        6. Jóźwicka Monika - 2Wicemiss Ziemia Świętokrzyska
        7. Karasiewicz Agnieszka - 1Wicemiss Warszawy
        8. Klimek Justyna - Miss Zagłębia
        9. Kopieniak Klaudia - Zielona karta Ziemia Pomorska
        10. Krzan Izabela - Zielona karta Warmia i Mazury
        11. Kurkiewicz Patrycja - 2Wicemiss Ziemia Lubelska
        12. Łukaszek Joanna - Zielona karta Południa
        13. Mandryk Aleksandra - Miss Ziemi Elbląskiej
        14. Marunowska Kinga - 2Wicemiss Ziemia Pomorska
        15. Mazur Adrianna - Miss Ziemi Świętokrzyskiej
        16. Mędrzak Joanna - 1Wicemiss Południa
        17. Nowak Aleksandra - Miss Wielkopolski
        18. Odoj Aldona - 1Wicemiss Zagłębia
        19. Pytkowska Sylwia - Zielona karta Wrocławia
        20. Skarbutowicz Paulina - Miss Wrocławia
        21. Srock Magdalena - 1Wicemiss Warmia i Mazury
        22. Szczepańska Anna - 2Wicemiss Warszawy
        23. Ulewska Aleksandra - Miss Warmii i Mazur
        24. Wojciechowicz Marika - 1Wicemiss Dolnego Śląska
        25. Zając Iga - Zielona karta Ziemi Świętokrzyskiej


   Liczba odwiedzin: 10561098
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.