Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
















   Działalność / Festiwal Piękna /    

2014.06.28-29 - Półfinał Miss Polski 2014 i Finał Miss Polski Nastolatek 2014
Przygotuj do druku    



28 czerwca 2014 r. (sobota) godz. 21:15
miejsce: Amfiteatr w Kozienicach, ul. Boh. Studzianek 30
    Półfinał Miss Polski 2014
    Wystąpią:
    • ADA SZULC
    • RED LIPS


29 czerwca 2014 r. (niedziela) godz. 21:15
miejsce: Amfiteatr w Kozienicach, ul. Boh. Studzianek 30
    Finał Miss Polski Nastolatek 2014
    Wystąpią:
    • MICHAŁ KACZMAREK
    • MARGARET


UWAGA !!! Na imprezy obowiązują bezpłatne wejściówki.
Odbiór wejściówek w Kozienickim Domu Kultury im. B. Klimczuka, ul. Al. 1 Maja 8 od 23 czerwca 2014r.
Informacja pod numerem telefonu 48 611 07 50 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.


UWAGA: Z dniem 23 czerwca 2014r. z godz. 11.00 LIMIT NIEODPŁATNYCH WEJŚCIÓWEK ZOSTAŁ WYCZERPANY !!!



Wszystkich zainteresowanych zapraszamy
na transmisję na żywo do Telewizji TV-4
Start transmisji od godz. 22:00




W tegorocznej edycji wyborów MISS POLSKI wystąpi 48 półfinalistek:
    1. Agnieszka Antkiewicz-Koło-IV Wicemiss Wielkopolski 2014
    2. Emilia Chrulenko-Pieńsk-Miss Dolnego Śląska 2014
    3. Aleksandra Ciupa-Kraków-Miss Małopolski 2014
    4. Angelika Dańczak-Lubin-I Wicemiss Dolnego Śląska 2014
    5. Urszula Dąbrowska-Radom-Zielona karta Miss Ziemi Radomskiej 2014
    6. Alicja Dębowska-Łódź-II Wicemiss Ziemi Łódzkiej 2014
    7. Paulina Ferenc-Ełk-IV Wicemiss Warmii i Mazur 2014
    8. Katarzyna Gajewska-Olsztyn-Miss Warmii i Mazur 2014
    9. Justyna Galas-Czarna Białostocka-Miss Podlasia 2014
    10. Patrycja Głodkowska-Będzin-Miss Zagłębia 2014
    11. Marta Gockowska-Tczew-I Wicemiss Ziemi Pomorskiej 2014
    12. Martyna Górak-Radom-Zielona karta Internetu 2014
    13. Aleksandra Grysz-Iława-Zielona karta Miss Warmii i Mazur 2014
    14. Małgorzata Habdas-Żywiec-III Wicemiss Beskidów 2014
    15. Joanna Herejczak-Lubin-III Wicemiss Dolnego Śląska 2014
    16. Sandra Jędruszek-Katowice-Miss Bytomia 2014
    17. Anna Juszczak-Ruda Śląska-Zielona karta Miss Śląska 2014
    18. Dominika Konarska-Sosnowiec-I Wicemiss Zagłębia 2014
    19. Klaudia Kopieniak-Przejazdowo-Zielona karta Miss Ziemi Pomorskiej 2014
    20. Ilona Krawczyńska-Łódź-Miss Ziemi Łódzkiej 2014
    21. Izabella Krzan-Olsztyn-III Wicemiss Warmii i Mazur 2014
    22. Weronika Kuczun-Słupsk-Miss Pomorza Środkowego 2014
    23. Karolina Labuda-Jasień-Miss Ziemi Pomorskiej 2014
    24. Klaudia Lawrenc-Radom-Miss Ziemi Radomskiej 2014
    25. Magdalena Leniarska-Żyrardów-Miss Ziemi Żyrardowskiej 2014
    26. Natalia Łukaszewska-Szczecin-Zielona karta Internetu 2014
    27. Weronika Marzęda-Lublin-Miss Lubelszczyzny 2014
    28. Ewa Mielnicka-Ostrołęka-Miss Mazowsza 2014
    29. Paulina Mońska-Pasłęk-Miss Ziemi Elbląskiej 2014
    30. Sandra Muzalewska-Toruń-I Wicemiss Kujaw i Pomorza 2014
    31. Maja Nizio-Poznań-Miss Wielkopolski 2014
    32. Patrycja Obrycka-Łomża-Zielona karta Miss Podlasia 2014
    33. Ewelina Orzechowska-Dziarnów-I Wicemiss Małopolski 2014
    34. Justyna Pawelczyk-Lemany-II Wicemiss Ziemi Pomorskiej 2014
    35. Nikolina Poranek-Tychy-Zielona karta Miss Bytomia 2014
    36. Aleksandra Ryng-Sosnowiec-Zielona karta Miss Zagłebia 2014
    37. Klaudia Siczek-Chmielnik-II Wicemiss Ziemi Świętokrzyskiej 2014
    38. Amanda Słomińska-Staszów-Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2014
    39. Klaudia Spodzieja-Praszka-Miss Opolszczyzny 2014
    40. Anna Stebanowska-Biała Podlaska-Zielona karta Miss Lubelszczyzny 2014
    41. Magdalena Szczepańska-Sosnowiec-Zielona karta Miss Zagłębia 2014
    42. Urszula Święcicka-Czarna Białostocka-II Wicemiss Podlasia 2014
    43. Karolina Trepka-Myszków-Miss Beskidów 2014
    44. Agnieszka Wasilewska-Toruń-Miss Kujaw i Pomorza 2014
    45. Kamila Wasilewska-Szczecin-Zielona karta Internetu 2014
    46. Sandra Wieczorek-Cybinka-Zielona karta Miss Ziemi Lubuskiej 2014
    47. Agata Witkowska-Jasień-I Wicemiss Ziemi Łódzkiej 2014
    48. Emilia Zaborowska-Grajewo-Miss Suwalszczyzny 2014


W tegorocznej edycji wyborów MISS POLSKI NASTOLATEK wystąpi 24 finalistki:
    1. Martyna Berbas-Wrocław-Miss Wrocławia Nastolatek 2014
    2. Szahira Bisiorek-Wiry-Miss Wielkopolski Nastolatek 2014
    3. Iza Fomaidis-Łódź-Zielona karta Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2014
    4. Kinga Grądzka-Brzeszcze-Zielona karta Miss Południa Nastolatek 2014
    5. Sabina Gzik-Zborowskie-Miss Śląska Nastolatek 2014
    6. Natalia Hyży-Łódź-Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2014
    7. Justyna Jankiewicz-Bielawa-III Wicemiss Dolnego Śląska Nastolatek 2014
    8. Anna Jasińska-Kwidzyn-Miss Ziemi Pomorskiej Nastolatek 2014
    9. Wiktoria Kędzierska-Gliwice-Zielona karta Internetu 2014
    10. Wiktoria Klupś-Wikowice-II Wicemiss Wielkopolski Nastolatek 2014
    11. Żaneta Kulik-Borek Strzeliński-III Wicemiss Wrocławia Nastolatek 2014
    12. Paulina Łachnik-Żyrardów-Miss Ziemi Żyrardowskiej Nastolatek 2014
    13. Natalia Ławicka-Gdańsk-I Wicemiss Pomorza Środkowego Nastolatek 2014
    14. Alicja Radko-Lublin-II Wicemiss Lubelszczyzny Nastolatek 2014
    15. Kinga Rejman-Lubsko-Miss Ziemi Lubuskiej Nastolatek 2014
    16. Rozalia Roszyk-Syców-Miss Dolnego Śląska Nastolatek 2014
    17. Klaudia Sromek-Bielsko-Biała-Zielona karta Miss Południa Nastolatek 2014
    18. Gabriela Stepaniuk-Białystok-II Wicemiss Podlasia Nastolatek 2014
    19. Ewa Sych-Zabrze-Zielona karta Miss Śląska Nastolatek 2014
    20. Klaudia Świerzy-Imielin-Zielona karta Miss Południa Nastolatek 2014
    21. Blanka Tichoruk-Lublin-Miss Lubelszczyzny Nastolatek 2014
    22. Julia Turczynowicz-Suszycka-Kraków-Miss Małopolski Nastolatek 2014
    23. Karolina Zając-Lubliniec-Zielona karta Miss Śląska Nastolatek 2014
    24. Karolina Żubrowska-Wola Morawicka-I Wicemiss Ziemi Świętokrzyskiej Nastolatek 2014


   Liczba odwiedzin: 10560853
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.