Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
















   Działalność / Festiwal Piękna /    

2016.06.24-25 - Półfinał Miss Polski 2016 i Finał Miss Polski Nastolatek 2016
Przygotuj do druku    


24 czerwca 2016 r. (piątek) godz. 21.30
miejsce: Amfiteatr w Kozienicach, ul. Boh. Studzianek 30
    Półfinał Miss Polski 2016
    Wystąpi:
    • Sławek Uniatowski
    • Monika Lewczuk
    Prowadzący:
    • Paulina Sykut-Jeżyna
    Transmisja „na żywo” w Telewizji TV 4: 24 czerwca 2016r. (piątek) początek o godz. 22.00.


25 czerwca 2016 r. (sobota) godz. 20.30
miejsce: Amfiteatr w Kozienicach, ul. Boh. Studzianek 30
    Finał Miss Polski Nastolatek 2016
    Wystąpi:
    • Mateusz Ziółko
    • Kasia Moś
    Prowadzący:
    • Kamil Baleja
    Transmisja w Telewizji TV 4: 29 czerwca 2016r. (środa) początek o godz. 20.00.


UWAGA !!! Na imprezy obowiązują bezpłatne zaproszenia.
Odbiór zaproszeń w Punkcie Informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach od 18 czerwca 2016r. od godz. 12.00.
Informacja pod numerem telefonu 48 611 07 50 codziennie w godz. 9.00 - 21.00.


OGŁOSZENIE!
Osoby, które pobiorą zaproszenia proszone są o punktualne przybycie - zgodnie z datą i godziną wydrukowaną na zaproszeniu.

Równocześnie informujemy, iż na 10 minut przed rozpoczęciem wydarzeń, na miejsca siedzące niezajęte przez osoby z zaproszeniami będą wpuszczane osoby bez zaproszeń.

Uwaga: Po rozpoczęciu wydarzeń zaproszenie nie będzie upoważniało do zajęcia miejsca na widowni.






Półfinał Miss Polski 2016. Kozienice, 24 czerwca 2016 roku:
    1. Banach Karolina, 21l. 174cm, Łódź – Miss Ziemi Łódzkiej
    2. Buzun Karolina, 21l. 169cm, Czarnystok – Zielona Karta Podlasie
    3. Chmielecka Monika, 24l. 173cm, Gdańsk – Zielona Karta Ziemi Pomorskiej
    4. Chrośniak Agata, 22l. 176cm, Białe Błota – Miss Województwa Kujawsko – Pomorskiego
    5. Ciesielska Sandra, 21l. 171cm, Łódź – 1 Wicemiss Ziemi Łódzkiej
    6. Ciołkowska Monika, 24l. 174cm, Olsztyn – Miss Warmii i Mazur
    7. Dobrzyń Aleksandra, 18l. 173cm, Przerośl – Zielona Karta Podlasie
    8. Domańska Aleksandra, 22l. 177cm, Sulejówek – Miss Warszawy
    9. Gaik Martyna, 24l. 172cm, Sieradz – Zielona Karta Ziemi Łódzkiej
    10. Gnarowska Żaklina, 23l. 176cm, Połczyn Zdrój – 1 Wicemiss Pomorza Środkowego
    11. Jankowska Urszula, 25l. 171cm, Pisz – 1 Wicemiss Warmii i Mazur
    12. Kasprzak Natalia, 20l. 171cm, Wielowieś – Miss Wrocławia
    13. Kaźmierczak Oktawia, 19l. 180cm, Pyrzyce – zgłoszenie internetowe
    14. Kąkol Agnieszka, 24l. 176cm, Rzeszów – 2 Wicemiss Podkarpacia
    15. Kierejczyk Monika, 21l. 171cm, Ożarów Mazowiecki – Miss Mazowsza
    16. Kowal Karolina, 20l. 177cm, Wrocław – 1 Wicemiss Dolnego Śląska
    17. Kuras Ewa, 24l. 173cm, Miedziana Góra – 2 Wicemiss Ziemi Świętokrzyskiej
    18. Kuzia Wiktoria, 18l. 174cm, Orzech – zgłoszenie internetowe
    19. Larska Agnieszka, 23l. 175cm, Warsawa – zgłoszenie internetowe
    20. Laskowska Kamila, 19l. 178cm, Gdańsk – zgłoszenie internetowe
    21. Mancewicz Laura, 21l. 176cm, Pomigacze – 1 Wicemiss Podlasia
    22. Maziarz Paulina, 19l. 176cm, Mostki – Miss Ziemi Radomskiej
    23. Młodzińska Eliza, 22l. 177cm, Nowy Kozanów – Miss Ziemi Świętokrzyskiej
    24. Młynarska Iwona, 24l. 173cm, Mielec – Miss Podkarpacia
    25. Morawska Aleksandra, 18l. 174cm, Sopot – 2 Wicemiss Ziemi Pomorskiej
    26. Mróz Karolina, 22l. 175cm, Lędzin by – Zielona Karta Ziemi Tyskiej
    27. Rybak Karolina 25l. 173cm, Warszawa – Zielona Karta Lubelszczyzny
    28. Sierpińska Beata 22l. 178cm, Łęczna- Miss Lubelszczyzny
    29. Stróżka Izabela, 22l. 175cm, Tychy – Miss Ziemi Tyskiej
    30. Sworczuk Anna 19l. 178cm, Puchacze – Zielona Karta Lubelszczyzny
    31. Szałagan Natalia, 22l. 173cm, Łąka Prudnicka – Miss Opolszczyzny
    32. Szmuc Honorata, 21l. 176cm, Michałowice – Miss Opola
    33. Szumska Julia, 22l. 177cm, Białystok – Miss Podlasia
    34. Święcicka Agnieszka, 19l. 180cm, Inowrocław – Zielona Karta Województwa Kujawsko-Pomorskiego
    35. Tabaka Alicja, 19l. 173cm, Koniaków – Miss Beskidów
    36. Tuchlińska Patrycja, 19l. 177cm, Bolków – 3 Wicemiss Dolnego Śląska
    37. Wilkos Izabela, 22l. 180cm, Grudziądz – Zielona Karta Województwa Kujawsko-Pomorskiego
    38. Witas Eliza, 20l. 175cm, Niepołomice – Miss Małopolski
    39. Zapędzka Judyta, 22l. 170cm, Siedlisko – Miss Ziemi Lubuskiej
    40. Ziniewicz Dominika, 22l. 171cm, Słupsk – Miss Ziemi Pomorskiej


Finał Miss Polski Nastolatek 2016. Kozienice, 25 czerwca 2016 roku:
    1. Borowa Patrycja, 16l. 174cm, Czyżew – Zielona Karta Podlasie
    2. Ciężkowska Natalia, 17l. 172cm, Łucka Kol. – Miss Nastolatek Lubelszczyzny
    3. Dąbrowska Karolina, 17l. 171cm, Piątnica Włościańska – zgłoszenie internetowe
    4. Dembińska Julia, 16l. 181cm, Plewno – zgłoszenie internetowe
    5. Dorsz Sandra, 15l. 179cm, Wysoka – zgłoszenie internetowe
    6. Dudzik Aleksandra, 15l. 165cm, Łódź – 1 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łódzkiej
    7. Gliszczyńska Adrianna, 16l. 175cm, Kołobrzeg – 1 Wicemiss Nastolatek Pomorza Środkowego
    8. Kapusto Agnieszka, 16l. 176cm, Braniewie – Miss Nastolatek Warmii i Mazur
    9. Kowal Dorota, 15l. 173cm, Pyzówka – Zielona Karta Podhale
    10. Lisowska Marta, 16l. 172cm, Opole – 1 Wicemiss Nastolatek Opolszczyzny
    11. Mastaj Patrycja, 17l. 176cm, Zawadka Osiecka – 1 Wicemiss Nastolatek Podkarpacia
    12. Nowak Jowita, 17l. 173cm, Rudka – Miss Nastolatek Małopolski
    13. Pabis Patrycja, 16l. 173cm, Masłów Pierwszy – Miss Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej
    14. Palmowska Natalia, 15l. 174cm, Zgierz – Miss Nastolatek Ziemi Łódzkiej
    15. Polko Patrycja, 17l. 170cm, Bojszowy – Miss Nastolatek Ziemi Tyskiej
    16. Prokopowicz Katarzyna, 17l. 175cm, Łomża – Miss Nastolatek Podlasia
    17. Próchniak Nikola, 15l, 179cm, Strzelce – 2 Wicemiss Nastolatek Lubelszczyzny
    18. Radecki Justyna, 15l. 175cm, Centawa – Miss Nastolatek Opolszczyzny
    19. Sokołowska Jagoda, 14l. 176cm, Bielsko-Biała – Zielona Karta Beskidy
    20. Solawa Weronika, 17l. 171cm, Zubrzyca Górna – 1 Wicemiss Nastolatek Podhala
    21. Szczepańska Aneta, 17l. 168cm, Białogard – Miss Nastolatek Pomorza Środkowego
    22. Śledź Adrianna, 17l. 175cm, Wrocław – Miss Nastolatek Dolnego Śląska
    23. Wilińska Aleksandra, 18l. 175cm, Tuszyn – 2 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łódzkiej
    24. Wyszyńska Gabriela, 15l. 174cm, Zielona Góra – Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej


   Liczba odwiedzin: 10561027
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.