Deklaracja dostępności
2020.11.02-2021.01.31 - Akcja zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Oliwiera Popisa z Kozienic
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Oliwiera Popisa z Kozienic. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godzinach od 9.00 do 21.00, w dniach od 2 listopada 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. Nakrętki przekazane rodzinie zostaną przeznaczone do sprzedaży, a zgromadzone w ten sposób środki umożliwią dalszą rehabilitację chłopca.
    Oliwier to dwuletni wojownik, który jeżdżąc na swoim malutkim wózeczku inwalidzkim, każdego dnia toczy swoją walkę o życie i jak największą samodzielność. Jego największymi przeciwnikami są przepuklina oponowo – rdzeniowa, pęcherz neurogenny, zespół Arnolda Chiariego i niedowład kończyn dolnych. Potrzebna jest codzienna rehabilitacja i kosztowne zaopatrzenie ortopedyczne, aby w przyszłości pomimo wózka Oliwier nie był całkowicie uzależniony od innych osób.
Liczymy, że Państwa pomoc przyczyni się do poprawy zdrowia chłopca.
Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania osób potrzebujących tej formy wsparcia.