obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Wolontariat / ARCHIWUM /    

2020.11.02-2021.01.31 - Akcja zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Oliwiera Popisa z Kozienic
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Oliwiera Popisa z Kozienic. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godzinach od 9.00 do 21.00, w dniach od 2 listopada 2020 r. do 31 stycznia 2021 r.

Nakrętki przekazane rodzinie zostaną przeznaczone do sprzedaży, a zgromadzone w ten sposób środki umożliwią dalszą rehabilitację chłopca.
    Oliwier to dwuletni wojownik, który jeżdżąc na swoim malutkim wózeczku inwalidzkim, każdego dnia toczy swoją walkę o życie i jak największą samodzielność. Jego największymi przeciwnikami są przepuklina oponowo – rdzeniowa, pęcherz neurogenny, zespół Arnolda Chiariego i niedowład kończyn dolnych. Potrzebna jest codzienna rehabilitacja i kosztowne zaopatrzenie ortopedyczne, aby w przyszłości pomimo wózka Oliwier nie był całkowicie uzależniony od innych osób.


Liczymy, że Państwa pomoc przyczyni się do poprawy zdrowia chłopca.


Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania osób potrzebujących tej formy wsparcia.


   Liczba odwiedzin: 20779079
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.