Deklaracja dostępności
2022.12.04 - Poranek teatralny dla dzieci „Niespodzianka od Serca”

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”. Spektakl pt. „Niespodzianka od Serca” odbędzie się w dniu 4 grudnia 2022 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat.

Bilety*:

    • normalny 12 zł
    • ulgowy** 7 zł

do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl od dnia 3 listopada 2022 r. (czwartek).

* Przy zakupie w kasach KDK dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny)” stosuje się rabat 25%, zaś dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca" rabat 10%. Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/.

** Bilety ulgowe przysługują: dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia/seniorom po 60 roku życia (po okazaniu ważnej legitymacji/dowodu osobistego).


Opis bajki „Niespodzianka od Serca”

Spektakl ten powinien zachęcać dzieci do przygotowywania podarunków (prezentów) dla swoich rodziców, nauczycieli, rodzeństwa czy dziadków jako przejaw miłości do nich. W tym przedstawieniu staramy się pokazać dzieciom, że dawanie podarunków jest podstawowym sposobem wyrażania miłości, można powiedzieć wizualnym symbolem miłości. Tytułowa „Niespodzianka dana od Serca” nie polega na tym że jest najdroższa i ma kosztować dużo pieniędzy, ale na tym, że zostaje dana od serca, z miłości. Dar to coś, co możesz wziąć w ręce i powiedzieć „On myślał o mnie” albo „Pamiętał o mnie”. Musisz rzeczywiście o kimś myśleć, żeby dać mu podarunek i nie trzeba wcale czekać na specjalną okazję, żeby komuś sprawić radość. I takie niespodzianki są duże cenniejsze. Morał na Koniec: Kochane dzieci pamiętajcie, że prezenty mogą mieć różne rozmiary, barwy i kształty. Prezenty, można kupić znaleźć lub zrobić. I nie jest ważne czy taki prezent kosztuje dużo pieniędzy, ważne jest to, że o kimś pomyśleliśmy i dlatego sprawiliśmy mu niespodziankę.

Teatr „Eden” z Wieliczki


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wydarzenia znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)