Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2011.04.17 - Poranek teatralny dla dzieci O DWÓCH TAKICH, CO UKRADLI KSIĘŻYC

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: PORANKI TEATRALNE DLA DZIECI. Spektakl O DWÓCH TAKICH, CO UKRADLI KSIĘŻYC zaprezentują aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii "Art-Re" z Krakowa. Spotkanie z teatrem odbędzie się 17 kwietnia 2011r. (niedziela) o godz. 11.30 w sali widowiskowej Domu Kultury. Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat. Cena biletów: normalny 10 zł, ulgowy 5 zł do nabycia w Domu Kultury.
Zapraszamy na wspaniałą rodzinną zabawę!!!
O DWÓCH TAKICH, CO UKRADLI KSIĘŻYC - Muzyczne przedstawienie oparte na powieści Kornela Makuszyńskiego, zaliczane do kanonu literatury polskiej. Znakomite opracowanie tekstu stwarza atmosferę nauki i rozrywki, z mnóstwem wrażeń artystycznych. Występuje siedem postaci: Jacek, Placek, Osiołek, Pelikan, Złota Postać, Rozbójniczka, Gospodyni . Spektakl sprzyja rozwojowi twórczej wrażliwości i dziecięcej wyobraźni. Jest to doskonała okazja do zobaczenia masek zwierząt i wzięcia udziału w spektaklu u boku aktorów (spektakl interaktywny). Zapewniamy oryginalną oprawę muzyczną oraz cztero-planową scenografię, doskonałe realistyczne kostiumy i rekwizyty opracowane przez specjalistów z Telewizji Kraków.
PRZYPOMINAMY !!! Na wniosek rodziców dzieci uczestniczących w niedzielnej mszy świętej o godz. 10.30 od stycznia 2011r. na poranki teatralne dla dzieci zapraszamy do Domu Kultury o godz. 11.30