Deklaracja dostępności
2023.06.18 - Poranek teatralny dla dzieci „Kot w butach”

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”. Spektakl pt. Kot w butach odbędzie się w dniu 18 czerwca 2023 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat.

Bilety*:

      • normalny 12 zł
      • ulgowy** 7 zł

do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl od dnia 13 maja 2023 r. (sobota).

* Przy zakupie w kasach KDK dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny)” stosuje się rabat 25%, zaś dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca" rabat 10%. Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/.

** Bilety ulgowe przysługują: dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia/seniorom po 60 roku życia (po okazaniu ważnej legitymacji/dowodu osobistego).


Opis bajki „Kot w butach”

Oto „Kot w butach” wierszem Jana Brzechwy. Piękna europejska baśń ludowa, zapisana i wydana w XVI wieku przez Giovanniego Francesco Straparole. Jan Brzechwa dla polskiego odbiorcy napisał ją rytmicznym, wpadającym w ucho wierszem, który do dziś zachwyca urokiem wdzięcznej i mądrej przypowieści. Zapraszamy na przedstawienie, które oczaruje najmłodszych widzów niekonwencjonalną grą, przepiękną muzyką i baśniową scenografią.

Reżyseria: Marcin Masztalerz

Muzyka: Danuta Kamińska

Scenografia: Eliza Bajor

Występują: Marcin Masztalerz, Grzegorz Grzywacz

Premiera: 14 marca 2009 r.

Teatr Królewski z Warszawy


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)