Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2023.11.09 - VI spotkanie w ramach projektu „Kobiety Kobietom”: Justyna Adamczyk i Łukasz Płoszajski

Gmina Kozienice serdecznie zaprasza na szóste spotkanie z cyklu warsztatów i wykładów motywacyjnych, w ramach projektu „Kobiety Kobietom”, które odbędzie się w dniu 9 listopada 2023 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Partnerem cyklu jest Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

W programie:

    • „Buduj swoją markę osobistą jak markę luksusową” – Justyna Adamczyk
    • „Haker umysłu” Łukasz Płoszajski

Bilety* w cenie 25 zł do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl od dnia 28 października 2023 r. (sobota).

* Przy zakupie w kasach KDK dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny)” stosuje się rabat 25%, zaś dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca” rabat 10%. Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/.

Serdecznie zapraszamy !!!


Cykl „Kobiety Kobietom”

„Kobiety Kobietom” to pierwszy tego typu cykl wydarzeń w regionie, który zainicjowany został w marcu 2022 r. Sztandarową częścią projektu są warsztaty motywacyjne skierowane do kobiet mieszkających na terenie Gminy Kozienice. Ich celem jest podniesienie samoświadomości i poczucia wartości kobiet mieszkających w Gminie Kozienice. Wychodząc naprzeciw postępującym we współczesnym świecie szybkim zmianom społeczno-ekonomicznym, organizatorzy chcą umożliwić mieszkankom Gminy Kozienice nabycie miękkich umiejętności, które pozwolą im z powodzeniem realizować swoje pasje i plany zawodowe. W tym celu do udziału w projekcie „Kobiety Kobietom” zapraszani są czołowi psychologowie społeczni, motywatorzy i mówcy biznesowi.


JUSTYNA ADAMCZYK

Doradczyni strategiczna, ambasadorka szampana, ekspertka luksusu.

Ekspertka łącząca praktykę biznesową i edukacyjną. Od ponad dwóch dekad pracuje jako doradca strategiczny dla międzynarodowych koncernów, polskich marek oraz najważniejszych funduszy inwestycyjnych.

Specjalizuje się w obszarze marek premium i luksusowych z doświadczeniem w budowaniu ich pozycji na polskim rynku. Prowadzi projekty z zakresu pozycjonowania i repozycjonowania marek, opracowywania koncepcji produktów i client experience, łączenia i przejmowania firm,  także doboru kluczowych osób i współpracowników do ich realizacji.

Twórczyni Akademii Luksusu i prowadząca kurs „Budowania i zarządzania markami luksusowymi”. Współzałożycielka Luxury Mastermind Club.

Autorka programu i wykładowczyni studiów „Kreowanie i zarządzanie markami luksusowymi” na Uniwersytecie SWPS; w pełni autorski program opracowany i współprowadzony przez Justynę M. Adamczyk oraz wykładowców i prelegentów pośród twórców i zarządzających najbardziej prestiżowymi markami na świecie: Moet Hennessy, BMW, Rolls Royce, Hermes, Vogue, Louis Vuitton, Six Senses czy Sunreef Yachts.

Prowadzi szkolenia i prelekcje na kongresach w wielu krajach. Wykłada i prowadzi power speeche dla managerów i topowych klientów firm. Organizuje wyjazdy integracyjne i motywacyjne w wydaniu de luxe. Prowadząca program Ambasady Luksusu w TVN Discovery.

ŁUKASZ PŁOSZAJSKI

To jedyny polski mentalista, który studiowaniu ludzkiej psychice poświęcił ponad 14 lat. Łukasz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych polskich aktorów, którego możesz znać z telewizji POLSAT, TVN, TV4, TVP.

Haker Umysłu to oszałamiające widowisko czytania ludzkich myśli, zadziwiających przepowiedni oraz kontroli umysłu, które uczyniło z Łukasza Płoszajskiego najsłynniejszego polskiego mentalistę. Widownia czynnie uczestniczy w zabawie, która zabiera ich w podróż do poznania tajemnic ludzkiego umysłu. Show doskonale sprawdza się zarówno dla 10 jak i 10000 uczestników i jest pełne niesamowitych zdarzeń, które bez przerwy łączą w sobie wspaniałą zabawę, totalne zaskoczenie i szczery śmiech. Efekty, które zobaczysz to nabyta wiedza z zakresu psychologii, sugestii, czytania mowy ciała i komunikacji niewerbalnej. Prywatnie Łukasz Płoszajski jest marzycielem, sceptykiem i racjonalistą. Uwielbia gotować, łowić ryby i grać w gry. Nie znosi natomiast brukselki, bałaganu i budzić się przed 7 rano.


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wydarzenia znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)