Deklaracja dostępności
2008.08.29 - Warsztaty Decoupagu w ramach WARSZTATÓW WAKACYJNYCH 2008

Kozienickie Centrum Kultury Rekreacji i Sportu im. B. Klimczuka serdecznie zaprasza na WARSZTATY WAKACYJNE 2008. Zapisy na warsztaty odbywają się w Domu Kultury w Kozienicach. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. WARSZTATY DECOUPAGU
    termin: 29 sierpnia 2008r. uczestnicy: wszyscy chętni miejsce: Dom Kultury w Kozienicach, al. 1 maja 8 prowadzenie:
      Kamila Ignasiak i Ewa Sadowska - prowadzą galerię rzeczy niebanalnych i jedynych w swoim rodzaju. Przedmioty wykonywane są własnoręcznie, niezwykle starannie z wielką dbałością o każdy szczegół. Więcej w galerii na stronie www.tykajaca-artgaleria.pl. Panie współpracują z portalem artystycznym www.cafeart.pl, gdzie redagują dział "decoupage". Przez cały czas rozwijają i doskonalą swój techniczny warsztat, co ma odbicie w jakości ich prac.
    zapisy: do 22 sierpnia 2008r. w Domu Kultury (pokój plastyczki) odpłatność: 30 zł (organizator zapewnia wszelkie materiały niezbędne do wykonania prac) - wpłata przy zapisie informacje dodatkowe:
      Decoupage umożliwia własnoręczne stworzenie pięknej i oryginalnej dekoracji, która wygląda jak ręcznie malowana. Technika ta polega na efektywnym zdobieniu przedmiotów (mebli, skrzynek, kasetek, tacek, doniczek, itp.) poprzez wydzieranie lub wycinanie elementów papierowych (z papierów lub serwetek) i naklejanie ich na wybraną powierzchnię: drewnianą, metalową, ceramiczną, tekturową, plastikową lub skórę albo tkaninę.