Deklaracja dostępności
2016.04-05 - Kurs projektowania i tworzenia biżuterii (II edycja)
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka serdecznie zaprasza osoby dorosłe na kurs projektowania i tworzenia biżuterii (II edycja).
    Projektowanie i tworzenie biżuterii aktywizuje u uczestników twórcze myślenie, kształtuje wyobraźnię, spostrzegawczość, dokładność i cierpliwość. Pomaga w opanowaniu planowania, organizacji pracy, uczy podejmowania decyzji. Doskonali zdolności manualne, wyrabia smak estetyczny, uczy wytrwałości i znajduje zastosowanie w życiu.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 18 kwietnia 2016r. o godz. 18.00 w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Kurs obejmuje 3 spotkania po 1 godzinie i 1 spotkanie dwugodzinne. Organizator zapewnia materiały niezbędne na zajęcia. Zajęcia odbywać się będą w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego, raz w tygodniu - termin do ustalenia. Zajęcia poprowadzi: Irmina Węgrzycka. Cena kursu to 60 zł od osoby. Potwierdzeniem uczestnictwa w kursie jest dowód wpłaty. Wpłat należy dokonywać w kasach CKA. Zapisy oraz szczegółowe informacje w Punkcie Informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), e-mail: pit@dkkozienice.pl lub pod nr tel. 48 611 07 50. Serdecznie zapraszamy!!! UWAGA: Liczba miejsc ograniczona.