Deklaracja dostępności
2008.08.06-08 - Warsztaty Wokalne w ramach WARSZTATÓW WAKACYJNYCH 2008

Kozienickie Centrum Kultury Rekreacji i Sportu im. B. Klimczuka serdecznie zaprasza na WARSZTATY WAKACYJNE 2008. Zapisy na warsztaty odbywają się w Domu Kultury w Kozienicach. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. WARSZTATY WOKALNE i konsultacje artystyczne - interpretacja piosenki poetyckiej
    termin: 6, 7 i 8 sierpnia 2008r. w godz. 11.00 - 14.00, po 16.00 - konsultacje indywidualne uczestnicy: młodzież gimnazjalna i szkół średnich oraz dorośli miejsce: Dom Kultury w Kozienicach, al. 1 maja 8 prowadzenie:
      Marek Tercz - poeta, pieśniarz, bard, kompozytor. Zdobył wiele nagród, był laureatem m.in. Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Artystycznej, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej "Fama", Festiwalu Piosenki w Opolu (z Piwnicą pod Baranami). Jest autorem piosenek wykonywanych m.in. przez aktorów Piwnicy pod Baranami, Przemysława Gintrowskiego, Ilonę Sojdę, Roberta Kasprzyckiego, Tomasza Żółtko Mariolę Berg, Sylwię Gawłowską. W latach 1996-2000 związany był z Teatrem ECCE HOMO. Jesieną 2002r. powołał do istnienia w Kieleckim Centrum Kultury scenę alternatywną Salon Underground, na której prezentuje muzyczno-poetyckie performance. Jest członkiem kapituły nagrody im. Jacka Kaczmarskiego, przyznawanej przez Instytut Sztuki w Krakowie, a wręczanej podczas kolejnych edycji Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego, przyznawanej na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Obecnie tworzy muzykę teatralną, przygotowuje adaptacje teatralne wielu utworów literackich, jest opiekunem artystycznym laureatki 42. Studenckiego Festiwalu Piosenki - Ilony Sojdy, a także Sylwii Gawłowskiej, dla których pisze muzykę i teksty. Prowadzi również w Polskim Radiu Kielce autorską audycję "Noc grajków i poetów" w nocy z soboty na niedzielę.
    zapisy: do 5 sierpnia 2008r. w Domu Kultury (pokój instruktorów) odpłatność: 30 zł za 3 dni - wpłata przy zapisie informacje dodatkowe:
      Warunki udziału: przygotowanie przynajmniej jednej piosenki z nurtu poetyckiego, wypełnienie i złożenie karty zgłoszenia (dostępna w Domu Kultury) Potrzebne materiały: tekst(y) piosenki(ek), nuty, ewentualnie podkład muzyczny