Deklaracja dostępności
2016.10.25-26 - WIECZORKI Z AKADEMIĄ STYLU AGNIESZKI JELONKIEWICZ
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka serdecznie zaprasza panie na cykl spotkań pn. WIECZORKI Z AKADEMIĄ STYLU AGNIESZKI JELONKIEWICZ. Pierwsze spotkania, w ramach cyklu, odbędą się w dniach 25 października 2016r. w godz. 18.00-20.00 i 26 października 2016r. w godz. 18.00-20.00, w kawiarni KDK (Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach, ul. Warszawska 29). Zapisy na spotkania prowadzone są w dniach 10-18 października 2016r. w Punkcie Informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Koszt uczestnictwa, w jednym spotkaniu, to 30 zł od osoby. Potwierdzeniem uczestnictwa w spotkaniu jest dowód wpłaty. Wpłat należy dokonywać w kasach CKA.
    25 października 2016r. (wtorek) godz. 18.00-20.00 „Tajemnice piękna. Odkryj swój styl”
      W czym tkwi tajemnica dobrze ubranych kobiet, ikon stylu? Jak tworzyć swój styl? Jak wyrazić swoją osobowość? Czy dbanie o swój wizerunek jest oznaką próżności, czy oznaką dojrzałości i świadomości własnych atutów? Czy piękno kreuje się w każdym wieku? Jakie są składowe elegancji i dobrego stylu? Kobietą elegancką być… Serdecznie zapraszamy wszystkie panie na kawiarniane spotkanie z elegancją i dobrym stylem. Przy kawie będzie można dowiedzieć się interesujących rzeczy na temat elegancji i tworzenia własnego stylu. Spotkanie zakończy się nauką wiązania apaszek i szali na różne okazje. Panie proszone są o przyniesienie ze sobą: dobrego nastroju, różnych apaszek, szali i chust do ćwiczeń przy ich wiązaniu.
    26 października 2016r. (środa) godz. 18.00-20.00 „Uwolnij swoją kobiecość”
      Uwolnij swą kobiecość, radość i moc! Podkreśl swoją kobiecość. Naucz bawić się modą. Określ swój typ sylwetki i poznaj fasony swoich ubrań. Jak prezentować się elegancko? Sprytna żonglerka kolorem, wzorem i linią jest fantastyczną zabawą! Zapraszamy wszystkie panie na kawiarniane spotkanie ze stylem, kobiecością i pięknem. Warsztat jest skierowany do wszystkich kobiet świadomych roli swojego wizerunku. Panie proszone są o przyniesienie ze sobą ubrań do przymiarki i ćwiczeń: spódnice, spodnie, sukienki, marynarki oraz dodatki: biżuteria, paski - koniecznie, szale, okulary, itp. Można zabrać też tzw. „sieroty z szafy” czyli ubrania, które sprawiają nam kłopot i nie wiemy z czym je nosić lub mamy w stosunku do nich wątpliwości.
Serdecznie zapraszamy!!! UWAGA: Liczba miejsc ograniczona.
UWAGA: Z powodu niewystarczającej liczby chętnych SPOTKANIA NIE ODBĘDĄ SIĘ !!!