Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2022.04.09-25 - Wystawa fotograficzna podsumowująca inicjatywę lokalną „Mamy! Mamy moc!”
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Aktywne Mamy serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na wystawę fotograficzną podsumowującą inicjatywę lokalną „Mamy! Mamy moc!”. Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2022 r. (sobota) o godz. 18.30 w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
    Na wystawie zaprezentowane zostaną fotografie wykonane podczas dwudniowej konferencji zorganizowanej w ramach inicjatywy lokalnej „Mamy! Mamy moc!”. Inicjatywa skierowana była do mam z dziećmi w wieku 0-5 lat z Gminy Kozienice, a jej ideą było stworzenie przestrzeni do dialogu, zbudowania więzi i wymiany doświadczeń, a także pozyskania wiedzy i innego spojrzenia na kulturowe aspekty postrzegania roli macierzyństwa i wychowania dzieci. Autorki inicjatywy postawiły sobie za cel aktywizację kobiet z Gminy Kozienice do samorozwoju, podejmowania działań budujących większą pewność siebie i wiarę w pokonywanie trudności związanych z macierzyństwem.
Wystawa dostępna dla zwiedzających do dnia 25 kwietnia 2022 r.
Wystawa jest częścią inicjatywy pn. „Mamy! Mamy moc!”, zgłoszonej przez Aktywne Mamy do 2. Konkursu na inicjatywy lokalne „Nasza kultura z KDK w Gminie Kozienice”, realizowanego przez Gminę Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Zdjęcia z wernisażu znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)