Deklaracja dostępności
2020.04.21-29 - Wirtualna wystawa plakatów filmowych „5. Urodziny Kina KDK” cz. 1
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w oczekiwaniu na ponowne otwarcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, zapraszają na wirtualny spacer po wystawie plakatów filmowych „5. Urodziny Kina KDK” cz. 1. Wystawa została przygotowana w foyer Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), ale można ją obejrzeć tylko na fanpage’u na portalu Facebook (facebook.com/KDKimBK i facebook.com/KDKimBK) oraz w relacji wideo na kanale YouTube (youtube.com/KDKimBK).

    Niniejsza wystawa prezentuje 26 plakatów filmowych z gatunku Sci-Fi oraz czarno-białych wyświetlanych w „Kinie KDK”, w latach 2017-2020. Z gatunku Sci-Fi zobaczymy następujące tytuły:
    • „Thor: Ragnarok”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Power Rangers”, „Wonder Woman”, „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”, „Player One”, „Avengers: Wojna bez granic”, „Deadpool 2”, „Han Solo: Gwiezdne wojny-historie”, „Ant-man i Osa”, „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „Spider-Man: Daleko od domu”, „X-Men: Mroczna Phoenix” i „Avengers: Koniec gry”.
    Natomiast z czarno-białych:
    • „Połowa miasteczka”, „Pokot”, „Ciemniejsza strona Greya”, „Zimna wojna”, „Narodziny gwiazdy”, „Pitbull. Ostatni pies”, „McQueen”, „Roma”, „Czarownica 2”, „Wilkołak”, „Marianne i Leonard” i „Sala samobójców. Hejter”.

Zdjęcia z wystawy na naszym profilu na FACEBOOKU