obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Konkursy / ARCHIWUM /    

2020.11.19-12.07 - Konkurs plastyczny „Zakoloruj maskę z #naszczęścieKDK”
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Zakoloruj maskę z #naszczęścieKDK”. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 19 listopada 2020 r. (czwartek).

Udział w konkursie polega na zamalowaniu jednorazowej maseczki ochronnej przy użyciu flamastrów lub farb. Uczestnik powinien stworzyć kolorowy, optymistyczny motyw, zawierający hasło „#naszczęścieKDK”. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie, na które mogą się złożyć maksymalnie dwie fotografie (sama zakolorowana maseczka i założona na twarz). Prosimy zrobić zdjęcie bądź zdjęcia i przesłać je do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka na adres e-maill: sekretariat@dkkozienice.pl najpóźniej do dnia 1 grudnia 2020 r., wpisując w temacie „Zakoloruj maskę z #naszczęścieKDK”.

Szczegółowe informacje dostępne są w „Kulturalnej grupie KDK” w serwisie Facebook oraz w regulaminie konkursu, który publikujemy poniżej.

pobierz: Regulamin.pdf

pobierz: Protokol z rozsrzygniecia.pdf

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 7 grudnia 2020 r. o godz. 15.00.
   Liczba odwiedzin: 19403148
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.