obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO2021.09.19 - II Festyn Hospicyjny z Eneą
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienickie Hospicjum im. Sł. B. Matki Kazimiery Gruszczyńskiej wraz z Przyjaciółmi, Sympatykami i Filantropami serdecznie zapraszają na II Festyn Hospicyjny z Eneą, który odbędzie się dnia 19 września 2021 r. w godz. 13.00-18.00 na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Urszuli Kochanowskiej w Kozienicach (ul. Kościuszki 1). Partnerem wydarzenia jest m.in. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Gwiazdami festynu będą iluzjonista Piotr Denisiuk – finalista programu „Mam talent” i Kozieniczanka, Anna Wasińska, która zaprezentuje swój recital.

Organizatorzy z dumą zapraszają na stoiska gastronomiczne, które będą uginały się od pyszności oraz na wiele atrakcji, m.in. w czasie festynu będzie można nabyć wyroby artystów zrzeszonych w Grupie Twórczej „Vena” Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Podczas festynu zostanie zorganizowana loteria fantowa i licytacja charytatywna. Organizatorzy zwracają się z serdeczną prośbą o udzielenie wsparcia i wzbogacenie festynu. Będą wdzięczni za pomoc w uzyskaniu przedmiotów na aukcję i fantów na loterię.

Informacja znajduje się na stronie: www.facebook.com/KozienickieHospicjum   Liczba odwiedzin: 20778032
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.