Deklaracja dostępności
2023.02.16 - Koncert Rafała Brzozowskiego „The best of” z okazji „Dnia Zakochanych”

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Dnia Zakochanych”, zapraszają na koncert Rafała Brzozowskiego „The best of”, który odbędzie się w dniu 16 lutego 2023 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Bilety* w cenie 65 zł do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl od dnia 14 października 2022 r. (piątek).

* Przy zakupie w kasach KDK dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny)” stosuje się rabat 25%, zaś dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca” rabat 10%. Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/.

Serdecznie zapraszamy !!!


Dołącz do wydarzenia na FB: Koncert Rafała Brzozowskiego „The best of” z okazji „Dnia Zakochanych” ● Kozienice ● 2022.02.16

Rafał Brzozowski - piosenkarz, prezenter telewizyjny, konferansjer i osobowość medialna. Wydał pięć albumów studyjnych, kolejny będzie mieć premierę jesienią tego roku. Właśnie ukazał się singiel „W kinie” promujący nowe wydawnictwo. Największe przeboje: „Tak blisko”, „Nie mam nic”, „Magiczne słowa” zna cała Polska. Od 2017 roku współpracuje z Telewizją Polską jako prowadzący programy rozrywkowe: „Jaka to melodia?” i „The Voice Senior” oraz koncerty czy widowiska muzyczne. Były zapaśnik, obecnie pilot, miłośnik kitesurfingu i wędkarstwa.

pobierz regulamin wydarzenia: Regulamin_wydarzenia.pdf


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wydarzenia znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)