Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2013.03.12 - LOVE ? - pokaz teatralny grupy STOJĄCY LUDZIE
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na pokaz teatralny grupy STOJĄCY LUDZIE pt. LOVE ?, który odbędzie się w dniu 12 marca 2013r. (wtorek) o godz. 16.30 w sali widowiskowej Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).
    Grupę teatralną STOJĄCY LUDZIE tworzy młodzież szkół gimnazjalnych i licealnych uczestnicząca w zajęciach stałych prowadzonych przez aktora Radosława Mazura w Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w ramach oferty szkolnej 2012/2013. Zajęcia odbywają się od października 2012 roku, raz w tygodniu, w sali widowiskowej KDK, we wtorki w godz. 15.30 - 18.00.
LOVE ? - pokaz teatralny grupy STOJĄCY LUDZIE:
    „Kochać to nie znaczy zawsze to samo…” słowa popularnej piosenki idealnie obrazują to, co wydarzy się na scenie Kozienickiego Domu Kultury. Młodzież działająca w grupie STOJĄCY LUDZIE przygotowała spektakl, na który składają się sceny wymyślone przez uczestników zajęć. Każda jest inna, nietypowa i niepowtarzalna. Będą sceny proste w odbiorze, będą takie, które zmuszą do refleksji i poszukiwań związku z miłością.
Jak powstał spektakl?
    Każdy z członków grupy na początku pracy zapisał na kartce jedno słowo – propozycje tematu spektaklu. Następnie została wylosowana tylko jedna kartka, na której widniało słowo MIŁOŚĆ. Od tej chwili każdy z uczestników zajęć musiał wymyślić i zrealizować swój pomysł, na krótkie przedstawienie o miłości. Zasada była tylko jedna – brak ograniczeń w skojarzeniach. Po serii spotkań, rotacjach składu grupy, powstał ostateczny kształt przedstawienia.
Wstęp wolny!!!
    Serdecznie zapraszamy!