Deklaracja dostępności
2022.01.13 - Występ Kabaretu Ani Mru-Mru (godz. 17.30 i 20.00)
Już 13 stycznia 2022 r. (czwartek) o godz. 17.30 i o godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) wystąpi kabaret Ani Mru-Mru z programem „Cirque de volaille”, serwując roladę humoru, z solidną porcją prawdziwej satyry w środku.
    Bilety w cenie 80 zł do nabycia w następujących miejscach: Informacje i zamówienia grupowe u Organizatora tel. 883 133 688. ORGANIZATOR: Agencja Artystyczna KEREZA. UWAGA: Z dniem 5 stycznia 2022 r., na prośbę mieszkańców i w porozumieniu z organizatorami wydarzenia, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, uruchomił stacjonarną sprzedaż biletów. Zapraszamy do kas KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym (ul. Warszawska 29).

ANI MRU-MRU to kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić - ten kabaret polityką się nie zajmuje. Michał, Marcin i Waldek po prostu podejmują tematy obyczajowe, z życia wzięte. Są rozchwytywani przez publiczność w każdym wieku, a każdy ich skecz bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl. Przed nami najnowsza odsłona zatytułowana „Cirque de volaille”, w której zobaczymy nowe oblicze kabaretu i niesamowite skecze. ZAPRASZAMY!!!
Dołącz do wydarzenia: Kabaret Ani Mru-Mru ● Kozienice ● 13.01.2022

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)