Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

2015.12.22 - Przedstawienie pt. ZBUNTOWANY MIKOŁAJ
Przygotuj do druku    

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na przedstawienie pt. ZBUNTOWANY MIKOŁAJ grupy teatralnej „Za 15 kwadrans”, które wystawione zostanie w dniu 22 grudnia 2015r. (wtorek) o godz. 18.00 w sali teatralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

    Wszyscy na świecie przywykliśmy do tego, że Mikołaj roznosi prezenty. Nieważne, co się dzieje przez cały rok, pod choinką i tak znajdziemy wymarzone gadżety. Co się jednak stanie, kiedy Mikołaj zbuntuje się przeciwko dotychczasowemu porządkowi? Co skłoni go do takiego kroku? Czy ktokolwiek otrzyma prezent?

    Zapraszamy na przedstawienie ZBUNTOWANY MIKOŁAJ w wykonaniu grupy teatralnej „Za 15 kwadrans” prowadzonej w Kozienickim Domu Kultury przez aktora Radosława Mazura.

    Wystąpią: Zuzanna Maj, Dominika Giedyk, Michalina Jenżak, Zuzanna Wasińska, Anna Wasińska, Otylia Emanowicz, Łukasz Wójtowicz, Grzegorz Krawczyk.


WSTĘP WOLNY !!!
Zapraszamy


   Liczba odwiedzin: 14452800
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.