Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2012.07.21-09.14 - Kozienickie Lato Filmu 2012

Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu oraz Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zapraszają na POWRÓT KINA W AMFITEATRZE nad jeziorem kozienickim Kozienickie Lato Filmu 2012 Na wszystkie filmy WSTĘP WOLNY !!!
  21 lipca godz. 21.30
   WYJAZD INTEGRACYJNY
    Pracownicy korporacji Polish Lody i wybrani klienci firmy trafiają do malowniczo położonego kompleksu hotelowego, aby pod wodzą ambitnego, choć fajtłapowatego dyrektora kadr zacieśniać zawodowe więzi. Życie spłata im złośliwego figla, gdy prezes korporacji zostanie omyłkowo zameldowany w jednym pokoju z ponętną modelką i przebojowym dziennikarzem. Lawina komicznych nieporozumień i skandal, jaki wywoła zawiązanie tego przypadkowego trójkąta, wywróci do góry nogami stosunki panujące dotąd w firmie.
   Reżyseria: Przemek Angerman Obsada: Jan Frycz, Tomasz Karolak, Katarzyna Glinka komedia, Polska, 2010, 100 min
  4 sierpnia godz. 21.00
   POKAŻ KOTKU, CO MASZ W ŚRODKU
    Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja i Zygmunta. Ojciec Andrzeja żeni się z nieznajomą i traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się z natrętnym adoratorem swojej żony i romansem nastoletniej córki.
   Reżyseria: Sławomir Kryński Obsada: Jacek Borusiński, Krzysztof Stelmaszyk, Marian Dziędziel komedia, Polska, 2011, 93 min
  11 sierpnia godz. 21.00
   TOWER HEIST: ZEMSTA CIECIÓW
    Historia skoku na luksusowy apartamentowiec. Przepracowany menedżer luksusowego budynku traci swoje oszczędności w wyniku oszustwa. By odzyskać swoje pieniądze, menedżer wraz z czwórką innych osób postanawia zorganizować skok na apartament, w którym przebywa oszust.
   Reżyseria: Brett Ratner Obsada: Ben Stiller, Eddie Murphy, Tea Leoni kryminał/komedia/akcja, USA, 2011, 104 min
  18 sierpnia godz. 21.00
   ZAMIANA CIAŁ
    Opowieść o dwóch mężczyznach: sumiennym mężu i statecznej głowie rodziny oraz leniwym kawalerze, który nie przepuści żadnej seksownej lasce. W tajemniczych okolicznościach panowie zamieniają się ciałami i mają okazję posmakować zupełnie innego życia.
   Reżyseria: David Dobkin Obsada: Ryan Reynolds, Jason Bateman, Olivia Wilde komedia, USA, 2011, 112 min
  7 września godz. 20.00
   TAXI A
    Lokalny przedsiębiorca, Andrzej, zostaje oszukany przez własną żonę i pozostawiony bez środków do życia. Zrezygnowany chce ze sobą skończyć topiąc się w rzece. Przypadek sprawia, że z czasem zaczyna pełnić rolę przewoźnika transportującego ludzi z jednego brzegu rzeki na drugi. O jego przypadku dowiaduje się młoda, ambitna prawnik, która zamierza zwróć Andrzejowi jego dawne życie.
   Reżyseria: Marcin Korneluk Obsada: Marian Dziędziel, Paulina Holtz, Jerzy Bończak komedia obyczajowa, Polska, 2007, 87 min
  14 września godz. 20.00
   LISTY DO M.
    To film, w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość. W jeden wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec.
   Reżyseria: Mitja Okorn Obsada: Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Paweł Małaszyński komedia romantyczna, Polska, 2011, 116 min