Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

2009.10.24 - Koncert NASZE LOVE STORY
Przygotuj do druku    


Zobacz zdjęcia...
Burmistrz Gminy Kozienice serdecznie zaprasza na Koncert NASZE LOVE STORY z udziałem Zbigniewa Wodeckiego z zespołem oraz solistów Młodzieżowej Estrady Piosenki. Koncert odbędzie się 24 października 2009r. (sobota) o godz. 18.00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Kozienicach (al. 1 Maja 8).

Koncert zorganizowany z okazji 88. Rocznicy Urodzin Bogusława Klimczuka.


UWAGA !!! Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki! Wejściówki pobrać można w Domu Kultury w Kozienicach al. 1 Maja 8 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00 w pokoju nr 4.


Serdecznie zapraszamy ! ! !Bogusław Klimczukkompozytor, pianista, dyrygent, aranżer.
Urodził się 19 października 1921 roku w Kozienicach. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Muzyczną w Warszawie. Po studiach całe swoje dorosłe życie związał z Warszawą i z Polskim Radiem. Był dyrektorem Big Bandu Polskiego Radia i Telewizji. Współpracował z czołowymi gwiazdami piosenki m.in. Zbigniewem Wodeckim, wspierał młode talenty wokalne i młodych muzyków – instrumentalistów i aranżerów. Zmarł 12 kwietnia 1974 roku w Warszawie. Został pochowany na warszawskim Cmentarzu Wojskowym.
Od 2002 roku Bogusław Klimczuk jest patronem Kozienickiego Centrum Kultury Rekreacji i Sportu.


   Liczba odwiedzin: 16319154
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.