Deklaracja dostępności
2020.02.13 - Koncert „Wieczór Romansów Rosyjskich” z okazji „Walentynek” (godz. 17.30 i godz. 20.00)
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Walentynek”, zaprasza mieszkańców Gminy Kozienice na koncert pt. „Wieczór Romansów Rosyjskich”, który odbędzie się w dniu 13 lutego 2020 r. (czwartek) o godz. 17.30 i o godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
    Wstęp wolny! UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki, do pobrania - do 4 sztuk dla jednej osoby - od godz. 13.00 dnia 8 lutego 2020 r. do wyczerpania limitu miejsc, w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Serdecznie zapraszamy !!!
Zapraszamy na muzyczną podróż z najpiękniejszymi pieśniami i romansami rosyjskimi w wykonaniu artystki Teatru Muzycznego w Poznaniu Kseni Tomkiewicz z udziałem Rafała Tomkiewicza. W programie koncertu między innymi „Oczy czarne”, „Kalinka”, „Dorogoj dlinnaju” czy „Podmoskiewskie wieczory”. Ksenia Tomkiewicz – absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie. Współpracowała m.in. z Operą Krakowską, Krakowskim Teatrem Muzycznym „Variete” podczas produkcji musicalu „Legalna Blondynka” w reżyserii Janusza Józefowicza, zespołem wokalnym Cracow Singers gdzie razem ze Stanisławem Soyką wykonywali w Polsce i za granicą Sonety Shakespeara. Aktualnie jest Artystką Teatru Muzycznego w Poznaniu gdzie zadebiutowała w roli Emmy w musicalu „Jekyll and Hyde”. Występuje ponadto w takich tytułach jak: Skrzypek na Dachu, Księżniczka Czardasza, Nine, Zakonnica w przebraniu, Evita czy Rodzina Adamsów . W swoim repertuarze koncertowym posiada również Najpiękniejsze Pieśni i Romanse Rosyjskie. Rafał Tomkiewicz – absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Występował m.in. w Teatrze Wielkim w Poznaniu, Operze Kameralnej w Warszawie, Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, Operze w Szwajcarii. Do jego ostatnich osiągnięć należą m.in. nagranie płyty i koncerty we Włoszech, koncert na Zamku Królewskim w Warszawie, występy w Theater and der Wien w Wiedniu. Już niedługo będziecie Państwo mogli usłyszeć go w „Rodelindzie” Handla w Polskiej Operze Królewskiej oraz w Teatrze Wielkim w Poznaniu.