Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2022.02.13 - Pokaz iluzji Macieja Pędy „Magiczne ferie” z okazji zakończenia akcji „Zima w mieście - ferie 2022 z KDK”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji zakończenia akcji „Zima w mieście - ferie 2022 z KDK”, zapraszają dzieci w wieku 4-13 lat z Gminy Kozienice na pokaz iluzji Macieja Pędy „Magiczne ferie”, który odbędzie się w dniu 13 lutego 2022 r. (niedziela) o godz. 16.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
    Wstęp wolny! UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:
    • od dnia 5 lutego od godz. 13.00 do dnia 8 lutego 2022 r. do godz. 21.00 przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca” (zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/),
    • od dnia 9 lutego 2022 r. od godz. 13.00 - do 2 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana),
    w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Liczba miejsc ograniczona. Nie przyjmujemy rezerwacji grupowych.
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. uczestnicy zobowiązani będą zakryć maseczką nos i usta, a organizator udostępni uczestnikom nie więcej jak 30% liczby miejsc w sali. (regulamin wydarzenia dostępny na dole strony) Uwaga: Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby: unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu. W przypadku nieokazania wskazanych dokumentów, organizator ma prawo odmówić wstępu na wydarzenie. W całym obiekcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach stosujemy zasadę DDM, czyli: D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka.

Maciej Pęda Naukę iluzji zaczął będąc 6-letnim chłopcem. Lata nauki, szkoleń, ćwiczeń oraz obcowania w podobnym towarzystwie pozwoliło mu na zbudowanie własnej marki oraz zaufania wśród stałych zleceniodawców. Mieszka w Warszawie i tu najczęściej daje swoje pokazy. Jego oferta jest bardzo bogata, jednak za swój konik uważa iluzję przy stołach gości tzw. mikoriluzję. Nie brakuje w niej także magika dla dzieci oraz iluzjonisty na eventy osób dorosłych. Każdy znajdzie coś według swoich preferencji. Maciej Pęda to zawodowy iluzjonista. Oferuje pokazy iluzji z gwarancją wysokiej jakości. Doświadczenie zdobywane przez niego latami zaowocowało m.in. wielokrotnym mistrzostwem Polski w sztuce iluzji scenicznej i mikroiluzji, programem w telewizji Polsat pt. „Magicy z ulicy”, wzięciem udziału w największym show iluzji w Polsce pt. „Iluzjoniści Pierwsze Starcie” oraz dotarcie do półfinałów programu Mam Talent. Jego wizytówką jest nadludzka zręczność, za którą nie nadąży nawet najbystrzejsze oko. Niemożliwe załatwia od ręki, na cuda potrzebuje trochę czasu. Podczas pokazu w Kozienicach zabierze uczestników w podróż do świata magii i czarodziejstwa, gdzie przedmioty… znikają… pojawiają się… mnożą się i lewitują.
pobierz regulamin wydarzenia: Regulamin wydarzenia.pdf
Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)