Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

2016.06.15 - Przedstawienie pt. POZOSTAŁO CI...
Przygotuj do druku    

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na przedstawienie pt. POZOSTAŁO CI... grupy teatralnej „Za 15 kwadrans”, które wystawione zostanie w dniu 15 czerwca 2016r. (środa) o godz. 17.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

    Uczestnicy koła teatralnego dla klas 4-6 szkół podstawowych działającego przy Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pod opieką aktora - Radosława Szymona Mazura, zaprezentują spektakl oparty o autorski scenariusz.

    Żyjemy w świecie, w którym często o śmierci się nie rozmawia lub nie potrafi rozmawiać. Ważne jest jednak, by wiedzy na ten temat nie czerpać jedynie z często spłaszczających to zagadnienie środków masowego przekazu. Warto jest na ten temat rozmawiać niezależnie od tego ile mamy lat. Właśnie w wyniku takich rozmów powstał spektakl „Pozostało CI...” A Wy co zrobilibyście znając datę swojej śmierci?

    Inspiracją wyjściową spektaklu był jeden z wątków filmu „Zupełnie Nowy Testament”.

WSTĘP WOLNY !!! Zapraszamy   Liczba odwiedzin: 13047529
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.