Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

2014.03.16 - MŁODOŚĆ I ... - pokaz teatralny
Przygotuj do druku    


Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na pokaz teatralny „Młodość i...”, który odbędzie się w dniu 16 marca 2014r. (niedziela) o godz. 15.00 w sali widowiskowej Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).

    Przedstawienie „Młodość i...”

    Młodość. Każdy z nas zapamiętuje ją inaczej. Jedni wspominają ją z nostalgią, inni smutkiem. Niewątpliwie jest ona jednak niesłychanie istotnym okresem w życiu człowieka.

    Dwie grupy wiekowe, dwa podejścia, spojrzenia i rzeczywistości. Przedstawienie zostało skonstruowane na zasadzie wspomnień młodzieży z grupy STOJĄCY LUDZIE i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczęszczających na zajęcia teatralne w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka prowadzone przez aktora Radosława Mazura.

    Obie z grup dowiedzą się o efekcie swojej pracy dopiero w momencie wyjścia na scenę. Zobaczymy, więc dwie połówki spektaklu przedzielone przerwą oraz.... dwie grupy wiekowe, dwa podejścia, spojrzenia i rzeczywistości.

Wstęp wolny!!!
    Serdecznie zapraszamy!


   Liczba odwiedzin: 14548067
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.