Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2024.04.04 - Koncert zespołu Universe pt. „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj”

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Impresariat Marek Zdaniukiewicz zapraszają na koncert zespołu Universe pt. „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj”, który odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2024 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”.

Bilety w cenie 80 zł do nabycia od dnia 22 listopada 2023 r. (środa) w następujących miejscach:

   • kasy Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29)
   • biletyna.pl

Serdecznie zapraszamy !!!

UWAGA: Z dniem 5 marca 2024 r. wszystkie bilety na koncert zostały wyprzedane! 


Dołącz do wydarzenia na FB:
Universe w Kozienicach „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj” ● Kozienice ● 2024.04.04

UNIVERSE to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych założony przez Mirosława Bregułę i Henryka Czicha w 1982 roku.

Laureat festiwali w Opolu i w Sopocie. Piosenki grupy sukcesywnie stawały się przebojami, okupując najbardziej popularne listy przebojów.  Setki koncertów przysporzyły im wielu wiernych słuchaczy i fanów. Popularność osiągnęli nie tylko w Polsce, ale i wśród Polonii w wielu krajach Europy i Ameryki. Wydali łącznie 14 albumów, zawierających ponad 150 piosenek. 

Każdy koncert jest sentymentalnym powrotem do muzyki lat 80-tych i 90-tych. Gromadzi wszędzie rzesze naszych fanów, wyzwala chęć wspólnej zabawy i daje wiele powodów do wzruszeń.

Zespół świetnie brzmi i dba, by twórczość Mirosława Breguły, wspaniałego artysty, kompozytora, autora tekstów i aranżera, była jak najlepiej przekazana na koncertach przypominając największe przeboje oraz promując mniej znane piosenki zespołu. 

Największe przeboje UNIVERSE: „Tacy byliśmy”, „Tyle chciałem Ci dać” (duet z Beatą Kozidrak), „W perły zmienić deszcz”, „Wołanie przez ciszę”, „Deszczowa nieznajoma”, „Mr. Lennon”, „Nie wiem czy to miłość”, „Głupia Żaba”, „Ciągle szukam drogi”

Zespół doskonale wpisuje się we wszelkie rodzaje imprez. Plenery, sale koncertowe, kluby oraz eventy czy imprezy zamknięte. Repertuar grupy łączy już trzy pokolenia słuchaczy.

Dzisiejszy skład zespołu:

 • Henryk Czich – vocal, piano
 • Wojciech Wesołek – gitary
 • Damian Filipowski – gitary
 • Marek Jagucki – instrumenty klawiszowe
 • Marek Kopecki – gitara basowa
 • Grzegorz Krzykawski – perkusja


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wydarzenia znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)