obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO2020.05.29-31 - Plenerowe kino samochodowe w Kozienicach
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na trzy pokazy filmowe w ramach „Plenerowego kina samochodowego”, które odbędą się w dniach 29, 30 i 31 maja 2020 r. (piątek, sobota, niedziela) o godz. 21.30 na terenie targowiska miejskiego w Kozienicach (ul. Bohaterów Getta 1). Partnerem wydarzenia jest Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.

    Wjazd wolny! Liczba miejsc ograniczona!
      UWAGA: Samochody będą mogły wjeżdżać od godz. 20.30. Aby uczestniczyć w wydarzeniu należy mieć sprawny w samochodzie radioodbiornik – na dużym ekranie będzie wyświetlany obraz, a dźwięk popłynie z głośników samochodu. W tym celu trzeba będzie nastroić radio do podanej wcześniej częstotliwości.

Serdecznie zapraszamy !!!


Plenerowe kino samochodowe po raz pierwszy zagości w naszym mieście. W czasie pandemii kiedy tradycyjne kina są zamknięte, ta forma staje się coraz bardzo popularna. W Kozienicach na dużym ekranie zobaczymy trzy tytuły - o czym zadecydują mieszkańcy!

Poniżej link do ankiety zawierającej proponowane, dostępne tytuły filmowe. Głosujący mogą wybrać maksymalnie trzy pozycje. Te które zdobędą najwyższą liczbę głosów zobaczymy na plenerowym ekranie.

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduZEINuNokC8pDu_a_15TIBl8-7AMNJyu3wATViCa_qGS-Wg/viewform?usp=sf_link

Nie możecie tego przegapić!


Uwaga: Znamy już tytuły filmów!!!
  • piątek, 29 maja: GREEN BOOK
  • sobota, 30 maja: WILK Z WALL STREET
  • niedziela, 31 maja: LA LA LANDpobierz regulamin imprezy: Kino_samochodowe_regulamin..pdf


   Liczba odwiedzin: 18134392
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.