Deklaracja dostępności
2020.05.29-31 - Plenerowe kino samochodowe w Kozienicach
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na trzy pokazy filmowe w ramach „Plenerowego kina samochodowego”, które odbędą się w dniach 29, 30 i 31 maja 2020 r. (piątek, sobota, niedziela) o godz. 21.30 na terenie targowiska miejskiego w Kozienicach (ul. Bohaterów Getta 1). Partnerem wydarzenia jest Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
    Wjazd wolny! Liczba miejsc ograniczona!
      UWAGA: Samochody będą mogły wjeżdżać od godz. 20.30. Aby uczestniczyć w wydarzeniu należy mieć sprawny w samochodzie radioodbiornik – na dużym ekranie będzie wyświetlany obraz, a dźwięk popłynie z głośników samochodu. W tym celu trzeba będzie nastroić radio do podanej wcześniej częstotliwości.
Serdecznie zapraszamy !!!
Plenerowe kino samochodowe po raz pierwszy zagości w naszym mieście. W czasie pandemii kiedy tradycyjne kina są zamknięte, ta forma staje się coraz bardzo popularna. W Kozienicach na dużym ekranie zobaczymy trzy tytuły - o czym zadecydują mieszkańcy! Poniżej link do ankiety zawierającej proponowane, dostępne tytuły filmowe. Głosujący mogą wybrać maksymalnie trzy pozycje. Te które zdobędą najwyższą liczbę głosów zobaczymy na plenerowym ekranie. docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduZEINuNokC8pDu_a_15TIBl8-7AMNJyu3wATViCa_qGS-Wg/viewform?usp=sf_link Nie możecie tego przegapić! Uwaga: Znamy już tytuły filmów!!!
  • piątek, 29 maja: GREEN BOOK
  • sobota, 30 maja: WILK Z WALL STREET
  • niedziela, 31 maja: LA LA LAND
pobierz regulamin imprezy: Kino_samochodowe_regulamin..pdf