Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2020.03.05 - Koncert Mateusza Mijala z okazji „Dnia Kobiet” (godz. 17.30 i godz. 20.00)
Burmistrz Gminy Kozienice, z okazji „Dnia Kobiet”, zaprasza wszystkie Panie z Gminy Kozienice na koncert Mateusza Mijala pt. „Lubię wracać tam gdzie byłem”, który odbędzie się w dniu 5 marca 2020 r. (czwartek) o godz. 17.30 i o godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Partnerami wydarzenia są: Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.
    Podczas koncertu wysłuchamy utworów m.in.: Zbigniewa Wodeckiego, Michała Bajora, Andrzeja Zauchy i Seweryna Krajewskiego, w nowych sentymentalnych aranżacjach, które składają się na scenariusz opracowany przez artystę pt. „Gentleman Project”.
Wśród uczestników koncertu rozlosowane zostaną bony upominkowe.
    Wstęp wolny! UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki, do pobrania - do 2 sztuk dla jednej osoby - od godz. 13.00 dnia 1 marca 2020 r. do wyczerpania limitu miejsc, w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Liczba miejsc ograniczona. Koncert objęty częściową rezerwacją. Nie przyjmujemy rezerwacji grupowych.
Serdecznie zapraszamy !!!
    Wszystkie Panie zachęcamy, w dniach 7 i 8 marca, do skorzystania ze specjalnych promocji Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu (Fitness Club, basen, Centrum Odnowy Biologicznej) - szczegóły na stronie www.kcris.pl

Mateusz Mijal karierę solową rozpoczął w 2012 roku. Singlem promującym był utwór pt. „Winny”, nagrany wspólnie z Liberem. Piosenka okazała się hitem i pozwoliła zaistnieć na polskiej scenie muzycznej, zyskując tysiące fanów w całej Polsce. Później pojawiły się single „Coś na później” oraz „Niech się ludzie śmieją”. 2016 rok był dla Mateusza wyjątkowy. W kwietniu tego roku miała premierę debiutancka płyta artysty – „9 lat”, która została podsumowaniem jego przygody z muzyką. Płyta została świetnie zrecenzowana i już po 5 tygodniach od ukazania się otrzymała status platynowej płyty. Mateusz wystąpił wówczas również na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W konkursie Premier zdobył drugie miejsce. Podczas koncertu Sylwester Marzeń z TVP 2 2018/2019 w Zakopanem Mateusz wystąpił z utworem „Niech się ludzie śmieją” oraz 2019/2020 z nowym utworem pt. „W Zakopanem Cię poznałem”. Mateusz stworzył również nowy scenariusz pt. „Gentleman Project” – utwory Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty, Michała Bajora, Andrzeja Zauchy i Seweryna Krajewskiego, w nowych sentymentalnych aranżacjach.