Deklaracja dostępności
2024.01.25 - „Magiczni Show” – największy familijny spektakl iluzji w Polsce

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Magiczni Sp. z o.o. zapraszają na największy familijny spektakl iluzji w Polsce „Magiczni Show”, który odbędzie się w dniu 25 stycznia 2024 r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”.

Bilety w cenie 59 zł do nabycia od dnia 6 grudnia 2023 r. (środa) w następujących miejscach:

      • kasy Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29)
      • www.dkkozienice.pl zakładka „KUP BILET

Serdecznie zapraszamy !!!


Dołącz do wydarzenia na FB:
„Magiczni Show” – największy familijny spektakl iluzji w Polsce ● Kozienice ● 2024.01.25

Bestsellerowy spektakl iluzji, który od dwóch lat zbierał pełną salę widzów, wraca po raz ostatni do Kozienic!
Magiczni SHOW to ponad 70 minutowy rollercoaster emocji, magii i śmiechu dla całej rodziny!

Wyobraź sobie spektakl iluzji, na którym dzieci słuchają z zapartym tchem, rodzice zastanawiają się „Jak on to zrobił?!”, a WSZYSCY turlają się ze śmiechu na kinowych fotelach.

„To jest jak najlepsza bajka Disney'a tylko na żywo!” - Dziennik Zachodni

Czym jest magia? Magia to emocje, a emocje wywołuje się przez kontakt i atmosferę. Dlatego jesteśmy dumni, że 100% naszych widzów mówi: „Najlepszy kontakt z publicznością!”, „Dzieci słuchały jak zaczarowane!”.

Oprawa audio-wizualna rodem z Brodway'u!

Klimatyczna muzyka, pozwoli poczuć gęsią skórkę i dreszcz emocji. Scenografia jeszcze przed pierwszym słowem zrobi efekt „WOW”, a doświadczenie aktorskie sprawi, że zatracisz się bez reszty w czarodziejskim świecie Magicznych.

Dlaczego NAJWIĘKSZY spektakl iluzji?

Ponieważ prócz kunsztu prestidigitatorskiego i niepowtarzalnego kontaktu z publicznością, prezentujemy nasze wersje dużych iluzji jako jedyni w Polsce m.in. przecinanie kobiety na pół czy kompresja asystentki. Ponadto, aby nasz spektakl dopracowany był pod każdym względem - jeździmy z własnym sprzętem (ponad 1,5 tony scenografii, oświetlenia i niespodzianek), aby w każdym miejscu, niezależnie od sali spektakl wyglądał po prostu - MAGICZNIE!

Kim są Magiczni?

To jedyny polski duet iluzjonistyczny w składzie: Sebastian Grabowski przez tysiące dzieciaków zwanym Panem Magicznym oraz Martyna Grabowska Pani Czarująca. Magiczni od ponad 15 lat specjalizujący się w oczarowaniu najlepszych imprez familijnych w Polsce i na świecie. Jedyni Polscy iluzjoniści, którzy występowali w ponad 10 krajach, w tym odbyli tourneé po Azji.

Żegnamy się z tym tytułem, więc nie zwlekaj i doświadcz tego osobiście. Kup bilet i zabierz swoją rodzinę na magiczną jazdę bez trzymanki!

Regulamin_Magiczni show.pdf


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wydarzenia znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)