Deklaracja dostępności
2021.11.28 - Koncert zespołu „Stare Konie” z okazji „Andrzejek”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Andrzejek”, zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na koncert zespołu „Stare Konie”, który odbędzie się w dniu 28 listopada 2021 r. (niedziela) o godz. 17.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
  Wstęp wolny! UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:
  • od dnia 20 listopada od godz. 13.00 do dnia 23 listopada 2021 r. do godz. 21.00 przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca” (zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/),
  • od dnia 24 listopada 2021 r. od godz. 13.00 - do 2 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana),
  w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Liczba miejsc ograniczona. Nie przyjmujemy rezerwacji grupowych.
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Koncert odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. uczestnicy zobowiązani będą zakryć maseczką nos i usta, a organizator udostępni uczestnikom nie więcej jak 75% liczby miejsc w sali pobierz regulamin wydarzenia: Regulamin koncertu..pdf W całym obiekcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach stosujemy zasadę DDM, czyli: D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka.
Serdecznie zapraszamy !!!

  „Zawsze chętnie wracaliśmy do lat młodzieńczych, którym towarzyszyła cudowna muzyka, która płynęła do nas na falach Radia Luxemburg czy później muzycznej Trójki Polskiego Radia. Muzyka wykonywana na takich festiwalach, jak Monterey, Woodstock, dźwięki „Hey Joe”, „Samba Pa Ti”, „Smoke On The Water”, „A Whiter Shade Of Pale”, „The Girl With Pearl’s Hair” i wielu, wielu innych utworów, utkwiły na stałe w naszych umysłach. Wszyscy mieliśmy wielkie marzenie, żeby zagrać na estradzie w zespole rock-owym. Każdy z nas szedł swoją własną muzyczną ścieżką. Drogi były różne. Często przerywane na długo innymi czynnościami, ale nigdy nie kończyła się fascynacja legendarnymi już dziś wykonawcami muzyki rock-owej z lat 60., 70. i 80. XX wieku. Aż przyszedł czas, kiedy nasze drogi zeszły się, by spełnić wspólnie marzenie. Tak oto w 2019 roku powstał zespól „Stare Konie”. Nie powinno nikogo dziwić, że ciągle doznajemy ekscytacji słysząc i grając utwory z tamtych lat. Wspólne granie stanowi istotną część naszego życia, w której mottem przewodnim jest zdanie: „Tyle jest życia, ile jest w nim muzyki”.
  CREDO STARYCH KONI

„Stare Konie” wykonują utwory Jimi Hendrixa, Joe Bonamassy, Chrisa Stapletona, Erica Claptona, Carlosa Santany, Tadeusza Nalepy, Ryszarda Riedla, Wojtka Skowrońskiego, Wojtka Hofmana… zespołów: Deep Purple, Perfect, TSA, Omega… W muzyce „Starych Koni” dominuje blues-rock, ale pojawiają się również elementy pop, rocka, hard-rocka i metalu. „Stare Konie” mają za sobą koncerty charytatywne podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, święta jeźdźców – tzw. Hubertusy, udział w Największej Gitarowej Orkiestrze Świata A.D. 2020 i 2021.
Skład zespołu „Stare Konie”: Aleksander Fikus - gitary, Staszek Łuczkowski - perkusja, Dariusz Szewc - gitary, vocal, Marek Kostrzewski - gitara basowa, częste wsparcie muzyczne: Zbigniew Gizicki - gitara basowa.

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)