Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2022.06.23 - Zakończenie roku artystycznego 2021/22 Akademii Szerokich Horyzontów

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na uroczyste zakończenie roku artystycznego 2021/22 Akademii Szerokich Horyzontów, które odbędzie się w dniu 23 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

   W PROGRAMIE:
   • prezentacja solistów, zespołów i grup działających w KDK (sala koncertowo-kinowa CKA),
   • wystawa „Szkice z pracowni ASzH” podsumowująca II semestr grup dziecięcych i młodzieżowych działających w KDK (patio CKA).

Wstęp wolny!

   UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:
   • w dniach 12-17 czerwca 2022 r. przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca” (zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/),
   • od dnia 18 czerwca 2022 r. - do 2 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana),
   w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Serdecznie zapraszamy !!!

Wydarzenie objęte jest częściową rezerwacją. Liczba miejsc ograniczona.

 Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)