Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

2018.04.15 - Przedstawienie pt. WYGODNA S. Grupy Teatralnej „Za 15 kwadrans”
Przygotuj do druku    

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na przedstawienie Grupy Teatralnej „Za 15 kwadrans” pt. WYGODNA S., które wystawione zostanie w dniu 15 kwietnia 2018 r. (niedziela) o godz. 17.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

  Wstęp wolny!
  Uwaga: Obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania od godz. 13.00 dnia 8 kwietnia 2018 r. w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

  Serdecznie zapraszamy !!!
WYGODNA S.

Akcja spektaklu rozgrywa się w świecie...butów. Spokojne życie rodziny Koturnów zostaje zachwiane przez nieproszonego i niespodziewanego gościa, którym jest tytułowa Wygodna S. Pani Koturnowa, Pan Koturn i ich dziecko, zostaną postawieni w sytuacji, która wymusi zdecydowane działanie i przeciwstawienie się postępkom Wygodnej S.
  Scenariusz przestawienia został wymyślony przez uczestników Grupy Teatralnej „Za 15 kwadrans” działającej w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.

  Opieka artystyczna: Radosław Mazur.

  Czas trwania: 20 minut.   Liczba odwiedzin: 14458223
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.