Deklaracja dostępności
2024.02.15 - Muzyczno-taneczny włoski wieczór ze Stefano Terrazzino i jego zespołem z okazji „Dnia Zakochanych”

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Dnia Zakochanych”, zapraszają na muzyczno-taneczny włoski wieczór ze Stefano Terrazzino i jego zespołem, który odbędzie się w dniu 15 lutego 2024 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”.

Bilety*: w cenie 89 zł do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl od dnia 19 grudnia 2023 r. (wtorek).

* Przy zakupie w kasach KDK dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny)” stosuje się rabat 25%, zaś dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca” rabat 10%. Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/.

 Serdecznie zapraszamy !!!


Dołącz do wydarzenia na FB:
Muzyczno-taneczny włoski wieczór ze Stefano Terrazzino i jego zespołem ● Kozienice ● 2024.02.15

Drodzy Państwo!

Proponujemy Wam niepowtarzalny, muzyczno-taneczny wieczór ze Stefano Terrazzino, który z całą pewnością stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Gwarantujemy 70-minut niezapomnianych włoskich przebojów, fantastycznych emocji i pozytywnych muzycznych wibracji.

Stefano Terrazzino

Włoski tancerz, aktor i wokalista. Od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce.

Popularność zyskał dzięki programowi „Taniec z Gwiazdami”, w którym to kilkakrotnie stawał na podium, w tym czterokrotnie na miejscu pierwszym z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą, Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. W polskiej edycji tego programu wziął udział aż dziewięć razy, a w niemieckiej trzy razy.

Poza tańcem jego pasją jest również aktorstwo. Występował w wielu polskich serialach oraz na deskach teatrów. Od 2016 roku na stałe odgrywa jedną z głównych ról w spektaklu „Kochanie na kredyt” w reżyserii Olafa Lubaszenko.

Stefano Terrazzino pasjonuje się muzyką. Talentem wokalnym i aktorskim zachwycił jury i publiczność programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w Polsacie, zdobywając pierwsze miejsce w III edycji. Chcąc dzielić się radością płynącą z muzyki i zbliżyć polską publiczność do kultury włoskiej, zaprosił do Polski swoich kolegów z Sycylii, z którymi od kilku miesięcy koncertuje po Polsce.

Podczas koncertu publiczność usłyszy m.in.: Volare, Azzuro, Mambo Italiano, Oblivion, Sara Perche Ti Amo i in. Przeboje te są znane i lubiane zarówno przez młodszą, jak i starszą publiczność.

Nie zabraknie również tanecznych atrakcji. Stefano Terrazzino, mistrz Europy w tańcach latyno-amerykańskich, wielokrotny zdobywca kryształowej kuli w „Tańcu z Gwiazdami” wraz ze swoją partnerką taneczną Sarą Janicką zaprezentują wyjątkowe pokazy taneczne.


Regulamin_Koncert Tarrazzino.pdf


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wydarzenia znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)