Deklaracja dostępności
2020.09.11 - Wykład on-line „Zero Waste dla początkujących”
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Enea Wytwarzanie zapraszają na wykład on-line „Zero Waste dla początkujących”, w ramach projektu „Wirtualne życie, realne problemy środowiska” – razem dla ekologii w Gminie Kozienice. Wykład odbędzie się 11 września 2020 r. (piątek), o godz. 17.00 za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK”.
    Czym jest zero waste? Jakie są zasady życia według tej idei? Czy 4-osobowa rodzina jest w stanie rocznie wyprodukować jedynie jeden słoik odpadów? Jak zacząć i nie zwariować? I czy zero waste ma w ogóle sens, zwłaszcza w dobie pandemii? Odpowiedzi na te wszystkie pytania już podczas wykładu 11 września.
Wykład poprowadzi Eliza Sobczuk, która promuje ekologiczną postawę i edukuje poprzez media społecznościowe - tworzy treści na swoim blogu, Instagramie i Facebooku pod nazwą Pokolenie Zero Waste. Wierzy w metodę małych kroków oraz zero waste bez fanatyzmu.
Partnerem projektu jest Enea Wytwarzanie Sp. z o.o.