Deklaracja dostępności
2022.09.01 - Koncert Starego Dobrego Małżeństwa

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zapraszają na koncert Starego Dobrego Małżeństwa, który odbędzie się w dniu 1 września 2022 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Bilety* w cenie 82 zł do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl od dnia 17 maja 2022 r. (wtorek).

UWAGA: W dniach 28 lipca - 15 sierpnia 2022 r. kasy KDK są nieczynne.

* Przy zakupie w kasach KDK dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny)” stosuje się rabat 25%, zaś dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca” rabat 10%. Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/.Serdecznie zapraszamy !!!


STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie. Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu:
KRZYSZTOF MYSZKOWSKI – śpiew, gitara, harmonijka ustna
WOJCIECH CZEMPLIK – skrzypce
TOMASZ PIERZCHNIAK – kontrabas, gitara basowa

pobierz regulamin wydarzenia: Regulamin_wydarzenia.pdfZdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)