Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

















2016.12.22 - Tragikomedia Doroty Stalińskiej ZGAGA, czyli tragiczne skutki poplątania jedzenia z miłością
Przygotuj do druku    

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na tragikomedię Doroty Stalińskiej ZGAGA, czyli tragiczne skutki poplątania jedzenia z miłością, która wystawiona zostanie w dniu 22 grudnia 2016r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), z okazji Jubileuszu 20-lecia sztuki i 40-lecia pracy artystycznej aktorki.

  Bilety dostępne w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) od 3 grudnia 2016r. w cenie 40 zł, dla grup zorganizowanych (od 20 osób) 30 zł.

   UWAGA: Dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kozienicach bilety dostępne w przedsprzedaży do 2 grudnia 2016r. w cenie 10 zł (sponsor ENEA Wytwarzanie).

  Szczegółowe informacje w Punkcie Informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), pod nr tel. 48 611 07 50, e-mail pit@dkkozienice.pl.

  Serdecznie zapraszamy !!!

Istnieje możliwość rezerwacji biletów on-line od 3 grudnia 2016r.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rezerwacji dostępnym na stronie: www.dkkozienice.pl/index2.php?id=6578




ZGAGA czyli tragiczne skutki poplątania jedzenia z miłością

Autorska sztuka Doroty Stalińskiej oparta na motywach powieści Nory Ephron.

Sztuka od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem i wypełnia po brzegi największe polskie teatry, takie jak: Opera Poznańska, Teatr Muzyczny w Łodzi, Teatr Wybrzeże w Gdańsku, Teatr Impart we Wrocławiu, itp. Była również owacyjnie przyjęta w Centrum Kultury w Toronto, New Yorku i Chicago, a także w Wiedniu, w Szwecji i w Izraelu na Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Kobiecych. Sztuka otrzymała też znaczącą nagrodę Srebrnego Asa przyznawaną przez Polish Promotion Corporation.

„ZGAGA” to tragikomedia opowiadająca w niezwykle zabawny sposób historie autorki popularnych książek kulinarnych, która będąc w siódmym miesiącu ciąży z drugim dzieckiem, z drugim mężem, odkrywa romans tegoż męża z żoną znanego dyplomaty.

Sztuka wystawiona jest w bardzo efektowny sposób. Bohaterka gotuje na scenie i częstuje publiczność swoimi potrawami wciągając ją od samego początku do czynnego uczestnictwa w przedstawieniu.

Twórcy spektaklu:
  Producent: Dorota Stalińska
  Autor: Dorota Stalińska (na motywach powieści Nory Ephron)
  Reżyseria: Dorota Stalińska
  Scenografia: Dorota Stalińska (współpraca Marek Chowaniec)
  Kostiumy: Dorota Stalińska
  Występuje: Dorota Stalińska
Premiera sztuki miała miejsce w 1996 r.

Fragmenty spektaklu:




   Liczba odwiedzin: 14507718
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.