Deklaracja dostępności
2021.10.12 - „Aktywny i świadomy senior w świecie finansów” - otwarte spotkanie dla Słuchaczy UTW oraz seniorów z Gminy Kozienice
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Komenda Powiatowa Policji w Kozienicach serdecznie zapraszają słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury oraz seniorów z terenu Gminy Kozienice na otwarte spotkanie „Aktywny i świadomy senior w świecie finansów”, które odbędzie się w dniu 12 października 2021 r. (wtorek) o godz. 11.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29.
    Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kozienicach oraz Powiatowy Rzecznik Konsumentów. Celem spotkania jest przede wszystkim zwiększenie świadomości osób starszych (65+) w obszarze finansowym i bezpieczeństwa, tj. w codziennym obcowaniu z finansami, bankomatami i operacjami finansowymi realizowanymi drogą elektroniczną oraz w zakresie przestępstw dokonywanych w bankowości elektronicznej i przestępstw, na które narażeni są seniorzy. „Aktywny i świadomy senior w świecie finansów” to druga edycja projektu mazowieckiej Policji.
Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona.
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Uczestnicy spotkania zobowiązani są do przestrzegania „Procedury bezpieczeństwa w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w trakcie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2”, z którą można zapoznać się na stronie: www.dkkozienice.pl/index.php?id=3988 W całym obiekcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach stosujemy zasadę DDM, czyli: D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka.
Serdecznie zapraszamy !!!

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)