Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

2016.06.15 - Przedstawienie pt. ODEJŚCIE GŁODOMORA
Przygotuj do druku    

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na przedstawienie pt. ODEJŚCIE GŁODOMORA grupy teatralnej „Młodzieżowy Teatr VANITAS” wg scenariusza Tadeusza Różewicza, które wystawione zostanie w dniu 15 czerwca 2016r. (środa) o godz. 19.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

    W klatce na 40 dni za własną zgodą zostaje zamknięty i wystawiony na widok publiczny tytułowy Głodomór. Czemu służy jego głodowanie? Jak reagują na niego mieszkańcy małego miasteczka? Czy w dobie zalewającej nas z każdej strony ekspresji jest miejsce na zwykłe i skromne głodowanie?

    Dramat Tadeusza Różewicza zainspirowany opowiadaniem Franza Kafki w wykonaniu członków Teatru Vanitas to próba znalezienia odpowiedzi na pytania o sens poświęcenia i podążania własną drogą, która może w swym braku efektowności stać się dla innych osób niezrozumiała.


Grupa teatralna „Młodzieżowy Teatr VANITAS” działa w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pod opieką aktora - Radosława Szymona Mazura.

WSTĘP WOLNY !!! Zapraszamy   Liczba odwiedzin: 14447597
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.