Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

2012.02.04 - SCENARIUSZ NA ZAMÓWIENIE - kabaret improwizowany na żywo
Przygotuj do druku    


Grupa Improwizacyjna AFRONT oraz Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zapraszają na SCENARIUSZ NA ZAMÓWIENIE - kabaret improwizowany na żywo, który odbędzie się w dniu 4 lutego 2012r. (sobota) o godz. 18.00 w sali widowiskowej Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).


Grupa Improwizacyjna AFRONT wystąpi w składzie:
  Magdalena Daszkiewicz
  Katarzyna Gruszewska
  Joanna Mazewska
  Agnieszka Senderowska
  Radosław Mazur
Na scenie pojawi się również młodzież z grupy Apetyczne Krasnoludy z Kosmosu działającej przy Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.


Bilety: 10 zł ulgowy, 15 zł normalny
rezerwacja:
kontakt.afront@gmail.com
lub telefonicznie pod nr 788 - 141 - 205


  Poszukiwanie „Scenariusza na zamówienie”, albo raczej jego realizacja w trakcie spektaklu to gwarancja wyśmienitej i oryginalnej zabawy. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy lubią niespodzianki.

  UWAGA!
  Publiczności, która przybędzie na spektakl Grupy Improwizacyjnej AFRONT, zostanie podana duża porcja rozrywki.

  Wszystkie scenki tego jedynego w swoim rodzaju scenariusza będą tworzone wprost na oczach widzów, którzy będą mogli decydować o losach bohaterów, aktorzy natomiast wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności, by wprawić przybyłych w permanentny stan chichotania.

  Improwizacja teatralno-kabaretowa zrodziła się w XX wieku w Anglii (Keith Johnstone) i USA (Viola Spolin). Improwizacja z natury jest nieprzewidywalna i przynosi wiele zwrotów akcji , co nadaje jej komediowego charakteru.

  W Polsce improwizacja znana jest głównie z serialu „Spadkobiercy”, jednak rozwija się również na gruncie teatralnym gromadząc na widowni coraz większe grono stałych fanów.

  www.afront.art.pl


  Serdecznie zapraszamy!     Liczba odwiedzin: 14191450
  ©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
  Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.