Deklaracja dostępności
2019.10.31 - Pokazy specjalne filmu „Wiedźma” w reżyserii Katarzyny Jungowskiej
Burmistrz Gminy Kozienice Piotr Kozłowski, Mushchelka Production S.A. oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na cztery pokazy specjalne filmu „Wiedźma” w reżyserii Katarzyny Jungowskiej, który odbędzie się w dniu 31 października 2019 r. (czwartek) o godz. 17.00, 18.00, 19.00 i 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
    Wstęp wolny! UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki, do pobrania - do 4 sztuk dla jednej osoby - od godz. 13.00 dnia 26 października 2019 r. do wyczerpania limitu miejsc, w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Serdecznie zapraszamy !!!
Zdjęcia do filmu fabularnego, krótkometrażowego pt. „Wiedźma” w reżyserii Katarzyny Jungowskiej były kręcone w Kozienicach w dniach 12-14 sierpnia 2019 r. Zagrało w nim wielu uznanych polskich aktorów: Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski, Rafał Olbrychski. Wystąpili również m.in.: Stanisław Banasiuk, Adrianna Chlebicka, Grzegorz Kowalczyk, Marek Kossakowski, Piotr Makarski, Jacek Beler i inni… W scenach wesela zagrali także statyści z terenu Gminy Kozienice, którzy zostali wyłonieni w drodze castingu, który odbył się w dniu 9 sierpnia 2019 roku, w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach ...czytaj więcej... Film zostanie wysłany na festiwale filmowe na całym świecie, będzie miał dystrybucję internetową, a także telewizyjną. Gospodarzem planu filmowego była Gmina Kozienice.